LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 13 Maja 2022

Mniam Fit Catering w Elblągu przypomina – dziś Międzynarodowy Dzień Hummusu

Mniam Mniam Fit Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to firma, która codziennie dostarcza swoim klientom zdrowe, świeże i smaczne posiłki w formie cateringu pudełkowego na dowóz pod wskazany adres. Dziś zaś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Hummusu – pysznej, zdrowej potrawy, która ma wiele wspaniałych właściwości odżywczych.

Mniam Mniam Fit Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to firma, która przygotowuje zdrowe, pyszne, świeże posiłki w formie pudełkowego cateringu na dowóz. Nie mogliśmy więc nie wspomnieć dziś o hummusie, skoro 13 maja przypada międzynarodowy dzień tej smacznej i zdrowej potrawy.

Czym jest hummus?

Hummus to gęsta pasta, która przygotowywana jest z ciecierzycy, oliwy z oliwek, czosnku i pasty sezamowej. Składniki te są bazą, którą można dowolnie urozmaicać ulubionymi dodatkami. Zdarza się, że zamiast ciecierzycy używa się innych ziaren warzyw strączkowych, jak np. bób.

Hummus pochodzi z kuchni bliskowschodniej i najczęściej jest postrzegany jako orientalny przysmak. Nazwa hummus wywodzi się z języka arabskiego i oznacza dosłownie ciecierzycę. Jest ona znana na Bliskim Wschodzie i w Indiach od wielu tysięcy lat.

Dziś ciężko stwierdzić skąd pochodzi hummus, ponieważ istnieje wiele odmian ciecierzycy, a sam hummus jest bardzo popularny w wielu krajach. Hummus został spopularyzowany na całym świecie przez Arabów pochodzących z Libanu.

Dlaczego warto jeść hummus?

Hummus to bogactwo składników odżywczych. Przede wszystkim jest to bardzo dobre źródło białka zwłaszcza dla osób na diecie bezmięsnej. Warto jednak, aby sięgały po niego osoby z anemią, zaburzeniami odporności, kobiety w ciąży, osoby z podwyższonym cholesterolem i miażdżycą, diabetycy i osoby na diecie.

Dlaczego warto wybrać dietę ketogeniczną Mniam Mniam Pudełkowy Catering na dowóz w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w formie pudełkowej. Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz w Elblągu. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej w Elblągu, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków w Elblągu. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Przeczytaj również: Skarbonka Mniam Mniam Fit. Jesz smacznie, chudniesz i zbierasz punkty!

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com  

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów