Zacznij nowy rok szkolny od dobrych nawyków! z kodem: START zniżka na wszystkie diety
KOD rabatowy na wszystkie diety: START
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 24 Kwietnia 2022

Mniam Mniam Fit informuje. Europejski Dzień Śniadania

Mniam Mniam Fit informuje. Europejski Dzień Śniadania

Mniam Mniam Fit informuje. Europejski Dzień Śniadania

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Śniadania. Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu codziennie rano dostarcza swoim klientom pyszny pakiet dań na cały dzień. W tym znajduje się również smaczne, pożywne śniadanie. Doskonale wiemy, jak ważny jest to posiłek dla naszych organizmów.

Bardzo wiele osób pomija rano zjedzenie śniadania często z braku czasu. Rano pijemy tylko kawę, wodę albo sok i spieszymy do pracy, szkoły, na uczelnię. To zaś poważny błąd żywieniowy i zwraca na to uwagę nawet specjalny dzień, który obchodzimy właśnie 24 kwietnia. To Europejski Dzień Śniadania.

Dlaczego warto jest śniadanie?

Z raportu firmy Kraft Foods Polska wynika, że około 12% osób pracujących spożywa śniadanie już w miejscu pracy. Aż 15% badanych przyznało, że wcale nie je tego ważnego – w opinii dietetyków – posiłku. Odsetek niejedzących śniadań rośnie głównie wśród uczniów i studentów, wśród których dotyczy to co piątej osoby.

Jak przypominają specjaliści, po wielu godzinach snu organizm potrzebuje zastrzyku energii w postaci porannego posiłku. To, ile energii i składników odżywczych mu dostarczymy, decyduje o wydolności psychofizycznej w pierwszej części dnia.

W raporcie wskazano, że poranny posiłek wzmaga koncentrację, poprawia kreatywność́ i zdolności werbalne, a także poprawia pamięć́ krótkoterminową i epizodyczną oraz identyfikację bodźców wzrokowych. Pierwszy posiłek ma też duże znaczenie dla zdrowia. U osób jedzących śniadanie stwierdzano niższe stężenie cholesterolu oraz niższy poziom glukozy i insuliny we krwi, co może zmniejszać zagrożenie cukrzycą i chorobą wieńcową. Co więcej, osoby regularnie jedzące poranny posiłek mają mniejszą masę ciała (wskaźnik BMI) w porównaniu z osobami niejedzącymi śniadania lub jedzącymi nieregularnie.

Śniadanie powinno być właściwie zbilansowane.

Zjedź śniadanie z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Nie masz czasu zjeść codziennie rano śniadania? Łapiesz w locie jakiś owoc, kawę, sok i biegniesz do pracy? Nie rób tego błędu. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w czasie całego dnia. Dlatego już teraz możesz zamówić pudełkowy catering dietetyczny na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Dzięki temu codziennie rano będzie na Ciebie czekało pyszne, zdrowe, świeże w pełni zbilansowane śniadanie – już przygotowane i gotowe do spożycia. Oprócz tego zaś pozostałe posiłki na cały dzień. Już nie będziecie musieli pamiętać o przygotowaniu i zjedzeniu śniadania, obiadu, kolacji - Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zrobi to za Was, przygotowując Wam pyszne, świeże, zdrowe, pełnowartościowe posiłki na cały dzień!

Dzięki temu zaoszczędzicie rano swój cenny czas, a jednocześnie będziecie mogli cieszyć się rano pysznym, zdrowym, świeżym posiłkiem.

Jeżeli zaś macie specjalne wymogi żywieniowe i realizujecie swoje określone cele dietetyczne, możecie dopasować do swoich oczekiwań jedną z diet z naszej oferty.

Zobacz diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Jeśli zawsze chcesz jeść smacznie, zdrowo i otrzymywać do domu lub miejsca pracy pyszne, świeże posiłki w formie cateringu pudełkowego - wybierz ofertę firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. To oznacza, że klienci dostają zawsze świeże potrawy. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Jesteśmy cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że nasze dania są po prostu pyszne. Potrawy przygotowują profesjonalni kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając pudełkowy catering na dowzów w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu zawsze otrzymujecie swoje smaczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacicie za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – macie więc pewność, że Wasze zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości i smaku naszych potraw.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Atrakcyjny system rabatowy dla klientów. Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Więcej o tym przeczytacie tu: https://mniammniam.elblag.pl/artykuly/skarbonka-mniam-mniam-fit-jesz-smacznie-chudniesz-i-zbierasz-punkty,84.htm

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

kod: START

Zamów