Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 27 Stycznia 2023

Mniam Obiad, gdy nie masz pomysłu ani ochoty obiadu gotować

Co zrobić, gdy nie mamy pomysłu na obiady lub po prostu brak nam czasu na przygotowywanie codziennie świeżych obiadów dla naszej rodziny? Można oczywiście przygotować dania obiadowe wcześniej na kilka dni do przodu i tylko później je odgrzewać. Można też postawić na codzienny świeży, pyszny obiad taki jak w najlepszej restauracji, który zostanie dowieziony do Waszego domu czy mieszkania.

Odpowiedzią na nasze problemy z brakiem pomysłu na codzienne obiady będzie Mniam Obiad marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Koniec z wymyślaniem kolejnych dań obiadowych, zapomnij o codziennych kolejkach w sklepach, zakupach, dźwiganiem siatek do domu i szybkim gotowaniu dla sienie i swojej rodziny.

Teraz czas na „obiadową rewolucję” w Twojej kuchni i Twoim domu z Mniam Mniam Fit

Masz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny, ponieważ od teraz Twój pyszny obiad będzie czekał na Ciebie już w domu lub w miejscu pracy, jeśli tam wolisz zjeść swój obiad. Przecież nie każdy z nas ma czas na codzienne gotowanie w domu, a fast-foody nie dość, że są niezdrowe, to również już nam się po prostu „przejadły”.

Dlaczego warto postawić na Mniam Obiady z dowozem do domu lub miejsca pracy marki Mniam Mniam Fit?

Przede wszystkim otrzymujecie codziennie do domu pyszny, przygotowywany przez doskonałych kucharzy, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i Warszawie, dwudaniowy, świeży obiad. Wszystkie dania na konkretny tydzień macie w podawanym przez markę Mniam Mniam Fit menu Mniam Obiadów. Wiecie więc co będziecie codziennie jedli na obiad. Mniam Obiad dowiezie do Was, pod wskazany adres, nasz kurier firmowym samochodem.

Zawsze świeże, pyszne potrawy z produktów najwyższej jakości

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta posiada olbrzymią (ponad 1000 m2), doskonale wyposażoną kuchnię, która ma wszystkie niezbędne certyfikaty związane z branżą gastronomiczną. Ponadto w budynku firmowym oddzielnie zlokalizowana jest pakowalnia, magazyny, chłodnia, mroźnia, biuro obsługi klienta oraz gabinety dietetyczek klinicznych.

Doskonali kucharze Mniam Mniam Fit, którzy gotowali w najlepszych restauracja w Warszawie i Trójmieście, przygotowują wszystkie dania tej samej nocy, która poprzedza ranek dostaw do klientów. Oznacza to, że wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów spożywczych do godz. 3.00 w nocy. Dania następnie są pakowane do pudełek i rano rozpoczyna się rozwożenie zamówionych dań do klientów samochodami-chłodniami. Czyli każdy klient, który zamówił swoją dietę pudełkową w Mniam Mniam Fit, otrzymuje w pudełku 5 świeżych posiłków na cały dzień praktycznie w ciągu kilku godzin od zakończenia ich przygotowywania.

Szybki kontakt z firmą Mniam Mniam Fit

Każdy klient Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta ma szybki i bezproblemowy kontakt z firmą – tu nie ma żadnej infolinii, gdzie godzinami czekacie na połączenie z konsultantem, który udziela standardowych odpowiedzi.

Od razu macie szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta Mniam Mniam Fit lub z naszymi dietetyczkami – kontakt możliwy jest przez telefon, messenger na facebooku czy osobiście w siedzibie firmy przy ul. Dąbrowskiego 33 w Elblągu.

Możliwość bezpłatnych konsultacji dietetycznych firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz

Dotyczy to często osób, które szukają diet cukrzycowych, diet Hashimoto, diet z niskim indeksem glikemicznym, diet bez laktozy, diet bez glutenu, diet na alergie pokarmowe, diet wątrobowych. Wtedy nie warto szukać informacji w internecie, ale udać się na konsultacje do profesjonalnych dietetyków, którzy zajmują się żywieniem.

Taki zespół specjalistów z dziedziny dietetyki posiada firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę nad klientem i Jego zdrowiem.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701
 

Mniam Mniam Fit – catering smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Tu nie ma mowy o tym, aby pudełkowa dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny była niesmaczna. Kwestia smaku jest postawiona wysoko – dania mają być nie tylko zdrowe, przygotowane z najświeższych i najlepszych produktów, ale mają być również smaczne – jak w najlepszej restauracji.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o kwestie smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. Na pewno będziecie z naszych obiadów abonamentowych zadowoleni.

Przygotowując nasze wszystkie dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.
 

Przeczytaj również: 6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz


Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów