LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 5 Maja 2022

Nie chcesz diety, ale potrzebujesz obiadów? Wybierz Mniam Obiad!

Nie każdy potrzebuje konkretnej diety pudełkowej. Niektórzy chcieliby po prostu wrócić do domu i mieć gotowy obiad. Taką ofertę ma również firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy, na dowóz w Elblągu. Wybierz Mniam Obiadek i miej obiad „z głowy”.

Mniam Obiad to idealna oferta dla tych, którzy chcą zamawiać obiady na dowóz

„Co dziś na obiad”? – to pytanie nurtuje wielu z nas, gdy przychodzi przygotować ten jeden z najważniejszych i nie ukrywajmy, najbardziej czasochłonnych posiłków w ciągu dnia. Wielu z nas planuje obiady na cały tydzień, przygotowując posiłki w niedzielę i odgrzewając później obiady przez kilka dni.

Jeśli zaś pracujemy do późnych godzin popołudniowych, musimy albo taki obiad zabierać z domu i podgrzewać w pracy lub zamawiać coś „na mieście” – z reguły coś szybkiego i mało zdrowego.

Co jednak, jeśli nie musielibyśmy co tydzień głowić się co przygotować na obiady? Gdyby tak nasz świeży, ciepły, pyszny i zdrowy obiad czekał na nas codziennie pod drzwiami domu lub był dowożony do miejsca pracy? Mielibyśmy „z głowy” cotygodniowe przygotowywanie obiadów, ewentualnie codzienne zamawianie „czegoś na szybko”.

Jeśli więc chcecie mieć obiady – zdrowe, świeże, pyszne – podane wprost do domu lub miejsca pracy, nie martwić się zakupami i gotowaniem, możecie skorzystać z opcji Mniam Obiadu, czyli codziennych obiadów na dowóz, przygotowywanych codziennie przez profesjonalnych dietetyków i kucharzy firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Mniam Obiadek – obiad jak u mamy!

„Mniam Obiadek” to przygotowywany tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki codziennie gotujące dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, smaczne zestawy obiadowe – smaczne jak te, które jadamy w domach.

Przygotowywane zawsze z doskonałej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Zweryfikowane i sprawdzone przez najbardziej wymagających cenzorów – czyli dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu i ich rodziców.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Z menu „Mniam Obiadku” można zapoznać się tu:

Menu Mniam Obiadu

Codziennie możesz sprawdzić, co zjesz w następnych dniach na obiad. Nie będziecie niczym zaskoczeni!

Obiady Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu dostarczane są codziennie w godzinach 12:00-16:00.

Przy złożeniu zamówienia istnieje możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia. Kurier dowiezie posiłek do miejsca pracy lub będzie czekał pod Twoimi drzwiami w domu.

Cena Mniam Obiadku to 25 zł (zupa, drugie danie). Dowóz do klienta gratis.

Chcesz się z nami skontaktować? Zobacz, jak to możesz zrobić!

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów