Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 11 Stycznia 2024

Nie masz czasu na gotowanie obiadu? Zamów Mniam Obiad

Coraz szybsze tempo życia i brak czasu na codzienne gotowanie powoduje, że chętniej decydujemy się na zamawianie gotowych dań obiadowych – czy to w restauracjach, czy w firmach cateringowych. Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu oferuje interesującą opcję – codzienny, domowy „Mniam Obiad” z darmowym dowozem do miejsca wskazanego przez klienta. Takiej oferty, w takiej cenie nie ma w Elblągu!

Obiady abonamentowe z dowozem do domów czy miejsc pracy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu elblążan. Zwłaszcza jeśli nie mamy czasu na codzienne gotowanie świeżych obiadów, a chcemy smacznie i zdrowo się odżywiać.

Analizujemy więc oferowane menu przez różne firmy gastronomiczne, poznajemy ceny i na tej podstawie decydujemy czy taką opcję zamówimy. Przecież nie każdy z nas ma czas na codzienne gotowanie w domu, a fast-foody nie dość, że są niezdrowe, to również już nam się po prostu „przejadły”.

Szukamy w Elblągu obiadów abonamentowych przygotowywanych domowymi sposobami ze zdrowych, świeżych produktów i dostarczanych wprost pod drzwi domów czy miejsc pracy.

Wybierając konkretną firmę cateringową warto też zainteresować się, jak takie obiady są przygotowywane i jakiej jakości produkty spożywcze są wybierane. Kto gotuje codziennie dla nas obiady?

Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu – marka oferująca znany i doceniany w naszym mieście pudełkowy catering dietetyczny „premium” proponuje klientom dostarczanie do domu lub miejsc pracy również zestawy obiadowe pod nazwą „Mniam Obiad”.

„Mniam Obiad” to przygotowywany tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki.  Zawsze z doskonałej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Codziennie pyszny oraz zdrowy obiad gdziekolwiek jesteś trafi do Ciebie!

Obiad abonamentowy Mniam Fit cechuje wysoka jakość produktów oraz smak. Już teraz masz możliwość zamówienia smacznego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze dostarczymy pod wskazany adres.

Obiady Abonamentowe Mniam Mniam dostarczane są codziennie w godzinach 12:00 - 15:00 na terenie Elbląga i okolic.

Przy złożeniu zamówienia masz możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia, a My postaramy się, aby posiłek został dowieziony do Twojej pracy lub czekał pod Twoimi drzwiami w domu.

Cena za jeden, dwudaniowy obiad to tylko 30 zł (dowóz gratis). Przy wykupieniu abonamentu obiadowego na cały miesiąc otrzymasz 10% rabatu!

Zamów Mniam Obiad już teraz na cały miesiąc i otrzymaj rabat w wysokości 10 procent!

Mniam Obiad zamówisz tu: Mniam Obiad


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów