Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 26 Lipca 2022

Nie masz czasu na śniadanie!? Pomoże Mniam Fit Catering na dowóz!

Ileż to razy zrywamy się rano z łóżka, szybko myjemy i biegniemy do pracy czy do innych zajęć. Całkowicie pomijamy zjedzenie dobrego śniadania, ponieważ zwyczajnie rankiem nie mamy na to czasu. A to duży błąd i w takich przypadkach warto, aby odpowiednie śniadanie już na nas czekało. Pomoże nam w tym firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Bardzo wiele osób pomija rano zjedzenie śniadania często z braku czasu. Rano pijemy tylko kawę, wodę albo sok i spieszymy do pracy, szkoły, na uczelnię. Może po drodze kupujemy coś „na szybko” w sklepie lub barze – na ciepło. Tymczasem to duży błąd, nie tylko jeśli chodzi o dobre rozpoczęcie dnia, ale również, jeśli planujemy redukcję wagi czy też chcemy po prostu dobrze się odżywiać.

Śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem!

Jak wynika raportu firmy Kraft Foods Polska wynika, że około 12% osób pracujących spożywa śniadanie już w miejscu pracy. Aż 15% badanych przyznało, że wcale nie je tego ważnego – w opinii dietetyków – posiłku. Odsetek niejedzących śniadań rośnie głównie wśród uczniów i studentów, wśród których dotyczy to co piątej osoby.

Jednak specjaliści przypominają, że po wielu godzinach snu organizm potrzebuje zastrzyku energii w postaci odpowiedniego, porannego posiłku. To, ile energii i składników odżywczych mu dostarczymy, decyduje o wydolności psychofizycznej w pierwszej części dnia.

Odpowiednie śniadanie wzmaga koncentrację, poprawia kreatywność́ i zdolności werbalne, a także poprawia pamięć́ krótkoterminową i epizodyczną oraz identyfikację bodźców wzrokowych. Pierwszy posiłek ma też duże znaczenie dla zdrowia.

U osób jedzących regularnie śniadania stwierdzano niższe stężenie cholesterolu oraz niższy poziom glukozy i insuliny we krwi, co może zmniejszać zagrożenie cukrzycą i chorobą wieńcową.

Śniadanie jest również ważne, jeśli zależy nam na redukcji zbędnych kilogramów. Osoby regularnie jedzące poranny posiłek mają mniejszą masę ciała (wskaźnik BMI) w porównaniu z osobami niejedzącymi śniadania lub jedzącymi nieregularnie.

Zjedź śniadanie z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Nie masz czasu zjeść codziennie rano śniadania? Łapiesz w locie jakiś owoc, kawę, sok i biegniesz do pracy? Może kupujesz gotowe przekąski lub słodycze po drodze?

Nie rób tego błędu!

Jeśli nie masz czasu na codzienne przygotowanie odpowiednio zbilansowanego, zdrowego i pysznego śniadania, możesz zamówić pudełkowy catering dietetyczny na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Dzięki temu codziennie rano będzie na Ciebie czekało pyszne, zdrowe, świeże w pełni zbilansowane śniadanie – już przygotowane i gotowe do spożycia. Możesz wziąć swój catering na dowóz firmy Mniam Mniam wszędzie, gdzie chcesz – do pracy, na uczelnię, na inne zajęcia. Elegancki, poręczny kartonik zawierający posiłki na cały dzień, w tym oczywiście pyszne, zdrowe śniadanie, można wygodnie zabrać ze sobą i nie tracić rano czasu w domu na przygotowywanie i zjadanie śniadania.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zrobi to za Was, przygotowując Wam pyszne, świeże, zdrowe, pełnowartościowe posiłki na cały dzień!

Dzięki temu zaoszczędzicie rano swój cenny czas, a jednocześnie będziecie mogli cieszyć się rano pysznym, zdrowym, świeżym posiłkiem.

Jeżeli zaś macie specjalne wymogi żywieniowe i realizujecie swoje określone cele dietetyczne, możecie dopasować do swoich oczekiwań jedną z diet z naszej oferty.

Zobacz diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Jeśli zawsze chcesz jeść smacznie, zdrowo i otrzymywać do domu lub miejsca pracy pyszne, świeże posiłki w formie cateringu pudełkowego - wybierz ofertę firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. To oznacza, że klienci dostają zawsze świeże potrawy. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Jesteśmy cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że nasze dania są po prostu pyszne. Potrawy przygotowują profesjonalni kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając pudełkowy catering na dowzów w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu zawsze otrzymujecie swoje smaczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacicie za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – macie więc pewność, że Wasze zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości i smaku naszych potraw.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Atrakcyjny system rabatowy dla klientów. Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Więcej o tym przeczytacie tu: Skarbonka Mniam Mniam Fit

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów