Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 7 Czerwca 2023

Nie tolerujesz glutenu w jedzeniu? Mniam Fit ma na to radę

Wykluczenie glutenu ze spożywanych codziennie posiłków jest bardzo kłopotliwym zajęciem. Zwłaszcza, że znajdujemy je w wielu kupowanych w sklepach produktach spożywczych. To oznacza, że musimy uważnie i skrupulatnie analizować ich skład. Jest na to rozwiązanie – Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz ma w swojej bazie diety oparte na produktach bez glutenu.

Dieta bez glutenu w Mniam Fit Catering Pudełkowy na dowóz to idealne rozwiązanie.

Nietolerancja glutenu – o co chodzi?

U chorych na celiakię, z powodu uszkodzenia kosmków jelitowych przez gluten, dochodzi do zmniejszenia wydzielania enzymów trawiennych w tym laktazy. Enzym ten rozkłada cukier mleczny – laktozę. Mówimy wówczas o wtórnej nietolerancji laktozy, która jest często współtowarzyszącym schorzeniem przy celiakii. Zazwyczaj problem ten występuje u osób z nowo zdiagnozowaną celiakią lub tych, które nie przestrzegają właściwej diety bezglutenowej.

Co jeść z nietolerancją glutenu? To duży problem

Wbrew pozorom, samodzielne przygotowanie posiłków z takimi ograniczeniami jest sporym wyzwaniem. Przy celiakii występuje duże ryzyko niedoborów witamin A, E z grupy B, magnezu czy kwasu foliowego. Z jednej strony wynika to z upośledzenia wchłanialności mikroskładników. Z drugiej zaś strony jest to dieta eliminacyjna. Z tego względu należy zadbać o odpowiednie zamienniki lub suplementację witamin i minerałów.

Jeśli więc nie chcecie sami szukać w sklepach i kupować odpowiednich produktów spożywczych, a potrzebujecie odpowiednio zbilansowanych i przygotowanych posiłków bez glutenu na cały dzień, marka Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz ma w swojej bazie pudełkowe diety oparte na produktach bez glutenu i laktozy.

Codziennie rano pod Waszymi drzwiami znajdą się odpowiednio skomponowane przez naszych dietetyków posiłki bez glutenu i laktozy na cały dzień. Nie będziecie już musieli sami biegać po sklepach i szukać odpowiednich produktów – co może być czasochłonne i męczące.

Zamiast tego, zamawiając odpowiednią dietę od marki Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz – macie poszukiwanie produktów spożywczych z głowy.

Dieta Mniam Fit Gluten free: dieta z ograniczeniem glutenu

Kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500.

Posiłki w diecie to: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.


Dieta Mniam Fit Gluten free oparta jest na naturalnie bezglutenowych zbożach, dla osób, które z różnych powodów ograniczają spożycie glutenu, różnorodnie i bez ograniczenia walorów smakowych.

Jeżeli masz nietolerancję glutenu, ta dieta jest stworzona dla ciebie. Dieta Gluten Free dostarczy Ci pięć pełnowartościowych posiłków, które są smaczne, zdrowe i przygotowane zawsze ze świeżych produktów.

Dieta Gluten Free zawiera bezglutenowe zboża, pełnowartościowe białko pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego i zdrowe tłuszcze.

Nie musisz się martwić o niedobory płynące z eliminacji zbóż glutenowych w swojej codziennej diecie. Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa oraz smaczne, świeże dania, które pomogą Ci w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki.
 

Tu zamówisz szybko dietę bez glutenu Mniam Fit: Dieta bez glutenu Mniam Fit


Dlaczego warto wybrać diety marki Mniam Fit?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, które dostarczają gotowe posiłki na cały dzień w formie pudełkowej do klientów. Jednak tylko marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka o dobór diety indywidualnej.
 

Zobacz gotowe diety Mniam Fit: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam


Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.
 

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny?

Wszystkie dania w formie cateringu pudełkowego przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Gwarancja jakości. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Możesz także samodzielnie określić, ile posiłków na cały dzień potrzebujesz (trzy lub pięć do wyboru).


Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Catering Dietetyczny, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Fit Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/


Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo.
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów