Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 9 Marca 2022

Niesamowity sok w ofercie firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Sok z kiszonego buraka – cudowny wprost napój nie tylko na wiele dolegliwości, ale też wzmacniający nasz organizm. Teraz ten sok dostępny jest w ofercie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Niesamowity sok z kiszonego buraka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Produkty spożywcze oferowane w ramach oferty firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to bogactwo witamin, odpowiednich i ważnych składników naturalnych – niezwykle ważnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Teraz w ofercie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu znajdziecie wspaniały napój – sok z kiszonego buraka.

Dlaczego warto pić sok z kiszonego buraka?

W trakcie fermentacji zakwasu buraczanego powstają szczepy bakterii, które wykazują silne antybakteryjne i przeciwwirusowe. Korzystnie wpływa na układ krwionośny i wspomaga walkę z anemią. Reguluje przemianę materii. Wspomaga obniżenie się poziomu tzw. "złego" cholesterolu we krwi. Oczyszcza organizm z toksyn poprzez wspomaganie pracy nerek i wątroby. Pomaga regulować pracę jelit. Poprawia wydolność organizmu. Obniża ciśnienie krwi.

Zakwas buraczany ma silniejsze właściwości przeciwalergiczne i przeciwzapalne niż sok ze świeżego buraka.

Nasz zakwas buraczany możesz zamówić w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu dołączając go do swojej diety pudełkowej lub kupić stacjonarnie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na parterze.

Zakwas buraczany sprzedajemy w małych słoiczkach w formie shota (80 ml) lub w butelce (250 ml).

O naszych szotach i sokach przeczytasz więcej tu:

Szoty witaminowe Mniam Mniam Fit

Dlaczego warto zamówić diety pudełkowe na dowóz Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na wynos w Elblągu

1. Firma znajduje się w Twoim miejscu zamieszkania lub w bliskiej odległości

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Dlatego firma daje klientom gwarancję świeżości i jakości. Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny w Elblągu jest pewny świeżości, jakości i smaku naszych dań. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Nasz diety pudełkowe dowozimy również do miejscowości położonych niedaleko Elbląga, jak Braniewo czy Malbork.

2. Odpowiedni kontakt z firmą cateringową w Elblągu

Nic tak nie irytuje jak ciągłe próby kontaktu telefonicznego z firmą, aby złożyć zamówienie. Dlatego ważne też jest czy wybrany pudełkowy catering dietetyczny posiada własną stronę internetową oraz stronę w social media – czyli wszędzie tam, gdzie dzięki internetowi szybko i łatwo złożymy zamówienie, poczytamy opinie innych klientów czy zapoznamy się z oferowanymi dietami.

W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu dokładamy wszelkich starań, aby proces zamówienia był łatwy i szybki. Dlatego u nas można to wykonać z poziomu strony internetowej. Tu możemy wybrać dietę pudełkową, która będzie nam odpowiadała, składamy zamówienie przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej, podajemy adres dostaw i…już możemy czekać na dowóz pudełkowego cateringu dietetycznego.

Jeśli jednak potrzebujemy konsultacji w sprawie wyboru odpowiedniej diety przy zamówieniu pudełkowego cateringu dietetycznego w Elblągu, możemy bezpłatnie skontaktować się telefonicznie lub mailowo z dietetykami marki Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu.

Istnieje również możliwość konsultacji na miejscu, w siedzibie firmy.

3. Ważne, aby nam jedzenie smakowało

Warto wiedzieć, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne.  Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Mniam Mniam Fit pudełkowy catering dietetyczny nie idzie na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

4. Bezpłatna dostawa odpowiednim transportem diet cateringu pudełkowego

Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych. Wszystkie dania są więc zawsze świeże, przygotowane z najlepszych składników oraz dowiezione do klientów zawsze na czas.

5. Bezpłatne porady dietetyków Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu

Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty zamówionych diet.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk - tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów