Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Czerwca 2022

Obiad abonamentowy Mniam Fit w Elblągu. Pyszny jak u mamy!

Ileż to razy zastanawiacie się „co dziś na obiad”? Czasami nie chce nam się już wymyślać kolejnych dań, a do restauracji również nie zawsze mamy ochotę pójść. Gdyby tak taki domowy, dobry obiad trafił do nas? Jest na to odpowiednie rozwiązanie.

Mnaim Obiadek - smaczny, domowy obiad z dowozem do domu w Elblągu

Nie każdy z nas ma ochotę na gotowanie codziennie świeżych obiadów. Chcemy zjeść coś „domowego”, ale już gotowego, co trafi prosto do naszych domów czy miejsc pracy w „obiadowych godzinach”.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu ma na to gotowe i szybkie rozwiązanie. To Mniam Obiadek – dwudaniowy, pyszny, domowy obiad, który nie zrujnuje Waszych portfeli.

Dwudaniowy obiad „jak u mamy” kosztuje tylko 25 zł, i to już razem z dostawą do domu!

Obiady rozwożone są codziennie do klientów w godzinach od 13.00 do 16.00.

Mniam Obiadek – obiad jak u mamy!

Mniam Obiadek to przygotowywane tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki codziennie gotujące dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, smaczne zestawy obiadowe – pyszne jak te, które jadamy w domach.

Przygotowywane zawsze z najlepszej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Zweryfikowane i sprawdzone przez najbardziej wymagających cenzorów – czyli dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu oraz ich rodziców.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Z menu „Mniam Obiadku” można zapoznać się tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiad

Przy złożeniu zamówienia istnieje możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia. Kurier dowiezie posiłek do miejsca pracy lub dotrze do Twojego domu.

Zamówić Mniam Obiadek można tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek

lub telefonicznie: 517-347-015

Więcej informacji na stronie internetowej: https://mniammniam.elblag.pl/ oraz na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów