LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 14 Maja 2021

Odchudzanie zacznij od zmian żywieniowych z Mniam Fit Catering Dietetyczny

Kiedy planujemy zrzucenie zbędnych kilogramów, zwłaszcza przed nadchodzącym latem, myślimy o morderczych treningach oraz katorżniczych dietach. To powoduje, że męczymy się nie tylko na siłowni, ale również w kuchni. Efekt? Szybkie zniechęcenie i powrót do dawnych nawyków żywieniowych. Czas to zmienić!

Jak szybko i przyjemnie chudnąć z dietetycznym cateringiem na dowóz w Elblągu?

Kiedy zbliża się lato i myślimy już o opalaniu na plaży czy większej ekspozycji naszego ciała, zaczynamy krytycznie oceniać naszą sylwetkę. Postanawiamy, że najwyższy czas „wziąć się za siebie” oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie tylko dla lepszej sylwetki, ale też dla własnego, lepszego samopoczucia. Wszak zbędne kilogramy nie uszczęśliwiają nikogo.

Zaczyna się więc intensywny trening oraz życie „na listku sałaty”. Takie połączenie wzmożonej aktywności fizycznej oraz zastosowanie rozmaitych, drastycznych diet często powoduje szybkie zmęczenie i zniechęcenie. W efekcie wracamy do starych i złych nawyków żywieniowych.

W czym tkwi sekret skutecznego odchudzania?

Cały sekret idealnej sylwetki oraz dobrego samopoczucia nie tkwi - tylko i wyłącznie - w intensywnym wysiłku fizycznym oraz drakońskiej diecie. Sekret tkwi gdzie indziej.

Mówi o tym otwarcie Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu oraz właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny – matka trójki dzieci, bizneswoman oraz osoba, która znajduje czas i energię na aktywność fizyczną oraz komponowanie zdrowych posiłków.

- Jako matka trójki dzieci oraz osoba zajmująca się prowadzeniem firmy doskonale wiem, jak ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, aby zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie – mówi Wioleta Stępczyńska. – Przez wiele lat sądziłam, że aby utrzymać odpowiednią figurę muszę katować się na siłowni oraz żyć na przysłowiowym liściu sałaty. Bardzo długo trzymałam mocny reżim żywieniowy, mylnie sądząc, że im mniej zjem, tym bardziej schudnę.

Sekret odchudzania tkwi w odpowiedniej diecie

Jak dodaje, chudła, ale gdy tylko „poluzowała reżim” żywieniowy chcąc zjeść coś smacznego, wracała do dawnej wagi. Mimo wysiłku fizycznego i prowadzenia reżimu żywieniowego. Coś tu nie do końca „grało”, jak powinno…

- Na szczęście spotkałam na swojej drodze odpowiednie osoby, które mnie z tego błędu wyprowadziły. Kluczem do sukcesu, zdrowia i wspaniałej sylwetki jest nie tylko odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim dobrze opracowana dieta, która zapewnia częste i smaczne posiłki oraz to, że nie trzeba stale się głodzić.

Wioleta Stępczyńska dodaje, że zdaje sobie sprawę, jak dużo czasu wymaga opracowanie odpowiedniej diety oraz codzienne przygotowywanie zdrowych, dobrze zbilansowanych posiłków. Wiele osób, zajętych zawodowo, po prostu nie ma czasu na zdrowe, odpowiednie odżywianie.

- Dlatego patrząc na pracę kuchni Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, na opracowywane tam diety, na liczne zapytania rodziców naszych dzieci czy mogą u nas zamawiać obiady czy kolacje, postanowiłam coś z tym zrobić. Na tej wspaniałej bazie powstał projekt firmy cateringowej „Mniam Mniam Fit” – mówi Wioleta Stępczyńska. – Zwłaszcza, że pozyskałam do współpracy wspaniałych dietetyków oraz fantastycznych kucharzy.

Wioleta Stępczyńska ten „zdrowy catering” najpierw wypróbowała więc na sobie. Zauważyła, że jedząc odpowiednio przygotowane posiłki, według opracowanej diety, nie tylko zachowuje szczupłą sylwetkę, ale również ma więcej energii i siły, aby nawet po pracy mieć czas dla dzieci czy też wpaść na siłownię. Kobieta, w pełni aktywna zawodowo i pełnoetatowa matka oraz żona miała dzięki temu jeszcze siłę, aby mimo nakładu pracy, do swojego kalendarza dołożyć dwugodzinne treningi.

- Jeżeli myślisz, że się nie da, to jesteś w błędzie. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarczy ci energii, aby móc więcej niż zakładasz – przekonuje Wioleta Stępczyńska. - Dlatego postanowiłam, że chcę pomóc wszystkim, którzy pragną osiągnąć to co mi się udało.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im po prostu czasu na dodatkowe godziny w kuchni.

- Jeżeli zaczynałbym od początku, na pewno postawiłabym na catering dietetyczny jaki jest właśnie „Mniam Mniam Fit”. Dziś pomaga mi utrzymać pełne zdrowie, dobre samopoczucie oraz efekty jakie osiągnęłam. Wiem jak ważne jest, aby podczas realizacji postawionych sobie celów, dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych i witamin. Dlatego też osobiście kontroluję, aby mój catering i posiłki, które wychodzą z naszej kuchni były najwyższej jakości, ale również dawały przyjemność jedzenia. Ja zaufałam mojemu zespołowi, Ty też zaufaj – dodaje Wioleta Stępczyńska.

Jeżeli poważnie myślisz o redukcji wagi, kształtowaniu idealnej sylwetki, a jednocześnie chcesz również jeść zdrowo i smacznie - koniecznie skorzystaj z naszych rozwiązań. Zamów pudełkowy catering dietetyczny Mniam Mniam Fit oraz zacznij w końcu efektywnie chudnąć.

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów