WIOSENNY rabat - 23% z kodem: MM23
Zamów dietę ze zniżką kod: MM23
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 16 Stycznia 2023

Oszczędzaj jedzenie, jedź zdrowo, chudnij i ciesz się dobrym zdrowiem

Oszczędzaj jedzenie, jedź zdrowo, chudnij i ciesz się dobrym zdrowiem

Oszczędzaj jedzenie, jedź zdrowo, chudnij i ciesz się dobrym zdrowiem

Szacuje się, że w polskich domach każdego roku marnuje się blisko 9 mln ton jedzenia. Statystyczne jedna osoba wyrzuca rocznie ok. 250 kg jedzenia, co przekłada się na konkretny koszt ok. 3 000 zł. Tymczasem zamówienie cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu może zaradzić tym problemom.

Nie marnujmy i nie wyrzucajmy jedzenia

Kupujemy za dużo produktów spożywczych, nie dajemy rady zjeść wszystkiego i bardzo często nadwyżkę, której nie możemy już zjeść lub termin przydatności do spożycia się kończy, po prostu wyrzucamy.

Jak wskazują eksperci, najczęściej pozbywamy się pieczywa, owoców, warzyw i wędlin, czyli tych towarów, których ceny obecnie najszybciej idą w górę. Najwyższy czas, by te liczby skutecznie przemówiły nam do wyobraźni.

Aby dokonać zmian, nie możemy traktować nowego sposobu życia jako poświęcenia. Wyzwania polegające na stopniowym wprowadzaniu pozytywnych nawyków sprawiają, że zmiana staje się czymś przyjemnym, trwałym i zgodnym z naszym stylem życia.
 

Catering pudełkowy na dowóz w Elblągu pozwoli nam oszczędzać jedzenie i pieniądze


Jeśli nie chcemy dłużej już wydawać pieniędzy na pożywienie, którego nie zjemy, zmarnujemy, wyrzucimy, warto zastanowić się nad zamówienie cateringu w formie pudełkowej z dowozem do domu, dzięki czemu otrzymamy już gotowe posiłki na cały dzień.

W ten sposób odpadną nam codzienne zakupy, przechowywanie produktów spożywczych w odpowiednich warunkach i jedzenie tego co kupiliśmy niemal na siłę. Do tego dochodzą również koszty przygotowywania codziennych posiłków (media – prąd i gaz) oraz nasz czas, który musimy codziennie poświęcić na stanie w kuchni przyrządzając dania.

Kolejną kwestią jest też to, że jeśli chcemy zdrowo się odżywiać – musimy codziennie kupić świeże i zdrowe produkty, których nie można zbyt długo przetrzymywać w lodówce. To kolejny powód, aby zainteresować się ofertą firmy dostarczający pudełkowy catering na dowóz w Elblągu. Tu dostajemy gotowe, odpowiednio przygotowane dla nas posiłki na konkretny dzień.

Policzmy sobie na spokojnie, ile codziennie wydajemy pieniędzy na zakupy. Ile kosztuje nas codzienne przygotowywanie posiłków w naszej kuchni (koszty zużycia prądu, wody i gazu). Teraz sprawdźmy, ile będzie nas kosztowało w skali miesiąca zamówienie pudełkowego cateringu na dowóz.

Jeśli więc nie przygotowujemy konkretnych dań na kilka dni, a dokonujemy zakupów i przygotowujemy posiłki codziennie, może się okazać, że tańszą i wygodniejszą opcją będzie właśnie catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu. Do tego nie będziemy już marnowali żywności i wyrzucali codziennie produktów spożywczych, ponieważ otrzymamy w naszych pudełkach cateringu na dowóz w Elblągu trzy lub pięć posiłków, czyli tyle ile codziennie damy radę zjeść.


Jedz smacznie i zdrowo z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Warto rozważyć taką opcję, zwłaszcza jeśli chcemy zredukować naszą wagę lub zmagamy się z różnymi chorobami, jak cukrzyca, Hashimoto, problemy z żołądkiem, wątrobą czy innymi chorobami, które wymagają wprowadzenia odpowiedniej diety. Wtedy warto skonsultować swoją sytuację z dietetykami firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, którzy dobiorą najbardziej odpowiednią dla nas dietę i doradzą zmianę naszego stylu życia i odżywiania.

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta w Elblągu realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit w Elblągu posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Mniam Fit w Elblągu posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że w procesie redukcji zbędnych kilogramów, a więc również w procesie powrotu do zdrowia, aż 80 procent powodzenia to odpowiednia dieta, czyli zmiana nawyków żywieniowych. Reszta to aktywność fizyczna.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701


Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Mniam są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -23%

kod: MM23

Zamów