LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 31 Stycznia 2023

Otyłość to już choroba społeczna. Mniam Mniam Fit ma „smaczny” sposób na redukcję kilogramów

Badania niezależnych instytutów i organizacji wciąż biją na alarm – Europa tyje w zastraszającym tempie. Konrad Gaca, specjalista żywieniowy i czołowy ekspert ds. leczenia otyłości w Polsce ostrzega – ta sytuacja będzie się pogarszać, jeśli nie zrozumiemy jak ważna dla naszego zdrowia jest dieta i regularny ruch.

Z badań Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego wynika, że Polska zajmuje w Europie niechlubne piąte miejsce w rankingu na najbardziej otyły naród. Na tę chorobę cierpi u nas już ponad 25% obywateli – to więcej niż wynosi średnia całego kontynentu europejskiego.

- Otyłość to jedna z największych plag XXI wieku i jak pokazują te badania – wciąż nie umiemy sobie poradzić z tym problemem. Tymczasem dodatkowe kilogramy i związany z tym dyskomfort fizyczny i psychiczny może być dopiero początkiem prawdziwych problemów zdrowotnych – ostrzega Konrad Gaca.

Dlaczego nadwaga i otyłość to ciągle tak palący problem, skoro o konieczności jego rozwiązania mówi się od dawna?

- Dostrzegam pewne postępy, które dokonują się w naszym kraju w celu zmniejszenia problemu otyłości. Cenny był choćby zakaz sprzedawania słodkich i niezdrowych przekąsek w szkołach. To jednak nie przyniesie żadnych korzyści, jeśli nie zrozumiemy, że edukacja żywieniowa powinna zaczynać się już w domu – mówi Gaca.

Tygodnik medyczny „The Lancet” w 2016 roku opublikował zatrważające prognozy pochodzące z największego na świecie badania nad otyłością, przeprowadzonego przez naukowców z School of Public Health Imperial College London: w Polsce w 2025 roku już jedna czwarta kobiet i co 3 mężczyzna mogą być otyli.

Jak zatrzymać plagę otyłości?

Tymczasem jest na to naprawdę prosty i wygodny sposób. Możecie jeść smacznie, gubić zbędne kilogramy, dbać o swoje zdrowie, dobrą kondycję oraz samopoczucie pod okiem profesjonalnych dietetyków, którzy nie tylko dobiorą odpowiednią dla nas dietę, a także będą nadzorować uzyskiwane przez nas efekty.

Najlepszym rozwiązaniem dla osób chcących zredukować swoją wagę, bez katowania się drakońskimi dietami, będzie catering na dowóz firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.


Jesz i gubisz zbędne kilogramy z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz

Nie jest prawdą, że aby chudnąć musimy jeść mało, głodzić się i spożywać tylko listki sałaty przez cały dzień. To mit!

Nie powinniśmy chodzić głodni. Nie pomoże nam drastyczne obcinanie kalorii. Jeśli dostarczymy zbyt mało pożywienia, nasz organizm w końcu upomni się o nie i wtedy rzucimy się na wszystko, co mamy pod ręką.

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.


Jesz smacznie i chudniesz pod okiem profesjonalnych dietetyków Mniam Mniam Fit

Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na Dowóz posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że w procesie redukcji zbędnych kilogramów, a więc również w procesie powrotu do zdrowia, aż 80 procent powodzenia to odpowiednia dieta, czyli zmiana nawyków żywieniowych. Reszta to aktywność fizyczna.

W Mniam Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

- Zapraszamy na konsultacje dietetyczne do Mniam Mniam Catering Dietetyczny. Proponujemy darmową i profesjonalną opiekę dietetyczną dla wszystkich naszych Klientów. Jeżeli korzystasz z naszej diety i chcesz monitorować zmiany w Twoim ciele, to zadzwoń i umów się na konsultację – informuje Wioleta Stępczyńska, właściciel firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. – Nasze diety naprawdę działają, nasi klienci jedząc smacznie gubią zbędne kilogramy, mamy na to dowody w postaci relacji naszych klientów.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem diety, to nie ma lepszego momentu niż teraz. Za darmo w pakiecie z dietą otrzymujesz porady i opiekę profesjonalnych dietetyczek, dostępnych pod telefonem i w siedzibie firmy oraz służących odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania.
 

Pamiętaj, że z dietami Mniam Mniam Fit możesz stracić…tylko zbędne kilogramy!
 

Mniam Mniam Fit – catering smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Tu nie ma mowy o tym, aby pudełkowa dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny była niesmaczna. Kwestia smaku jest postawiona wysoko – dania mają być nie tylko zdrowe, przygotowane z najświeższych i najlepszych produktów, ale mają być również smaczne – jak w najlepszej restauracji.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o kwestie smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. Na pewno będziecie z naszych obiadów abonamentowych zadowoleni.

Przygotowując nasze wszystkie dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.
 

Przeczytaj również: 6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz


Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów