WIOSENNY rabat - 23% z kodem: MM23
Zamów dietę ze zniżką kod: MM23
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 6 Lutego 2023

Pomysł na niesamowity prezent walentynkowy? Kup smaczną "dietę z kwiatkiem" Mniam Mniam Fit

Brak pomysłu na oryginalny prezent walentynkowy dla ukochanej osoby? Troszczysz się o nią lub niego? Chcesz, aby Twoja „druga połowa” była zdrowa, energiczna, pełna optymizmu i pasji. Podarujcie sobie to co najcenniejsze w te walentynki – czyli zdrowie wsparte wspaniałym smakiem, za którym stoi catering pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit.

Catering Dietetyczny, Pudełkowy Mniam Mniam Fit na dowóz – podaruj zdrowie i wspaniały smak!


Czy jest coś bardziej romantycznego, intymnego, wnoszące ciepło i bliskość do związku niż spędzanie wspólnie wolnego czasu? Zamiast więc tracić czas na stanie w kolejkach po zakupy lub spędzać długie godziny w kuchni by przygotowywać kolejne zdrowe posiłki, spędźcie lepiej ten czas razem, na wspólnych zajęciach i pasjach.

Natomiast przygotowywanie zdrowych, dietetycznych, smacznych posiłków zostawcie nam – skorzystajcie właśnie w Walentynki ze specjalnej promocji na zakup zestawów diet pudełkowych – takich, jakie Wam najbardziej odpowiadają.

Do każdej zakupionej diety otrzymacie od nas piękny kwiat - flower box, którym obdarujecie swoją ukochaną osobę. Zamówcie już teraz, a My dostarczymy wybraną dietę i flower box 14 lutego pod wskazany adres. Możecie zrobić wspaniałą niespodziankę swojej ukochanej osobie!
 

Pomyślcie o romantycznym wieczorze w zaciszu własnego domu czy mieszkania, z pysznym jedzeniem i kwiatami, które dostarczy do Was nasz kurier Mniam Mniam Fit.


Wybór macie szeroki z naszej idealnie skrojonej pod różne potrzeby oferty:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/oferta

Chcesz wiedzieć więcej, dzwońcie już teraz, telefon:516-434-701

Swoje zamówienie możecie złożyć tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Catering Dietetyczny, Pudełkowy Mniam Mniam Fit na dowóz – z miłości do zdrowego, smacznego jedzenia! 


Jesz zawsze zdrowo z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Przygotowując nasz catering pudełkowy na dowóz nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane ze zdrowych, ekologicznych, najlepszych dostępnych produktów spożywczych.


Więcej czasu dla ukochanych z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii na cały dzień).

Wyobrażasz sobie codzienne, poranne bieganie po potrzebne składniki na bazar czy do warzywniaka, a następnie, po pracy gotowanie obiadów, przygotowywanie kolacji? Gdzie czas dla dzieci, rodziny, dla Ciebie?

Nie musisz jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie możesz mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny zrobi to za Ciebie. Możesz takie posiłki zamówić na cały dzień dla całej swojej rodziny i dzięki temu mieć więcej czasu dla nich i dla siebie!

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszymi profesjonalnymi dietetyczkami – odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Dietetyk – tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Przeczytaj również: 6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz


Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -23%

kod: MM23

Zamów