Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 15 Października 2021

Poznaj diety Mniam Fit Catering Dietetyczny. Dieta Actvie

Jeśli aktywnie uprawiasz sport, lub bardzo dbasz o swoją kondycję fizyczną, doskonale zdajesz sobie też sprawę jak ważne jest odpowiednie odżywianie. Takie, które dostarczy organizmowi poddawanemu stałemu wysiłkowi fizycznemu odpowiednich składników. Taką dietę, specjalnie dla osób uprawiających sport lub pracujących fizycznie, ma swojej ofercie elbląska firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz.

Diety dla aktywnych Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Rano jogging, prysznic, śniadanie, praca, potem obiad i siłownia lub znów ruch na świeżym powietrzu, po kolacji znów krótki przebieg po parku lub ulicach miasta. Kto żyje sportowo i aktywnie ten wie, że taki styl ma swoje dwie bardzo istotne cechy – dużą aktywność fizyczną w ciągu dnia oraz brak czasu na zbyt długie „pichcenie” w domu.

Jednak prawidłowe odżywianie jest niezwykle istotne dla osób, które żyją aktywnie, uprawiają sport oraz dbają o swoje zdrowie i fizyczną sprawność.

Jednocześnie problemem przy tak aktywnym trybie życia może być codzienne kupowanie świeżych, zdrowych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków. Po prostu na to zwyczajnie może zabraknąć czasu.

Dlatego dla osób aktywnych, uprawiających sport firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu z dowozem przygotowała specjalnie opracowaną Dietę Active.

Ta specjalna dieta dla osób aktywnych fizycznie składa się z pięciu pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. Jadłospis zapewnia odpowiednie ilości pełnowartościowego białka, nienasyconych tłuszczy oraz węglowodanów.

Dzięki diecie Active firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu z dowozem każdy może osiągnąć swój cel i utrzymać dobrą kondycję fizyczną oraz zdrowie.

Utrzymaj lub zwiększ masę ciała, zadbaj o niezbędne składniki mineralne oraz witaminy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz osiągania lepszych wyników sportowych.

Zamawiając dietę Active firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu z dowozem zapewniasz sobie codzienne dostawy doskonale przygotowanych ze świeżych składników, pyszne, odpowiednie zbilansowane dania na cały dzień. Już nie musisz się martwić co zjesz odpowiedniego na śniadanie, obiad czy kolację. Możesz zająć się swoim hobby, uprawiać sport, spędzać aktywnie cały dzień, ponieważ Twoje posiłki są już gotowe i czekają na Ciebie.

Zobacz naszą Dietę Active

Zobacz przykładowe menu Diety Active:

Pierwsze śniadanie

Omlet owsiany z bananowym twarożkiem i miętą

Drugie śniadanie

Gnocchi ze szpinakiem, kozim serem i orzechami nerkowca

Obiad

Pieczony łosoś z zielonymi warzywami i dzikim ryżem

Podwieczorek

Czekoladowe brownie z musem malinowym 

Kolacja

Burger z szarpanym kurczakiem i sosem chipotle

Dlaczego warto wykupić diety pudełkowe z dowozem marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny?

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Dlatego firma daje klientom gwarancję świeżości i jakości. Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny w Elblągu jest pewny świeżości, jakości i smaku naszych dań. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Przeczytaj, dlaczego warto wybrać diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny?

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

Zamów diety Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny w Elblągu

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów