Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 29 Grudnia 2021

Promocja na catering dietetyczny z dowozem w Elblągu

Promocja na catering dietetyczny z dowozem w Elblągu

Promocja na catering dietetyczny z dowozem w Elblągu

Realizuj swoje noworoczne postanowienia o redukcji zbędnych kilogramów, zdrowym odżywaniu i poświęceniu większej ilości czasu dla rodziny z cateringiem dietetycznym na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu. Teraz możesz to zrobić z Mega Rabatem!

Promocja na catering dietetyczny, pudełkowy z dowozem w Elblągu

Przełom odchodzącego i nowego roku skłania nas nie tylko do refleksji nad przemijającymi 12-miesiącami naszego życia i często to determinuje nas do poczynienia noworocznych postanowień. To słynne „w tym roku to już na pewno…” pamięta wielu z nas.

Wśród najczęstszych noworocznych postanowień – oprócz zmiany pracy na lepszą, są również obietnice redukcji wagi, prowadzenie zdrowego stylu życia czy też poświęcenie większej ilości czasu rodzinie czy przyjaciołom.

Niestety wielu z nas rezygnuje z tych postanowień często z braku czasu na przygotowywanie zdrowych, smacznych i dietetycznych posiłków, które nie tylko zapewnią nam odpowiednią zbilansować, zdrową dietę, ale także pozwolą nam gubić zbędne kilogramy.

A gdyby tak znaleźć sposób na szybkie i łatwe odchudzanie, codzienne zdrowe odżywianie oraz wygospodarowanie więcej wolnego czasu dla bliskich? Nie da się?

Ależ mamy na to świetny sposób!

Swoje noworoczne postanowienia o zdrowym odżywianiu, redukcji zbędnych kilogramów i wygospodarowaniu większej ilości czasu dla rodziny możesz zrealizować z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu taniej.

Nie musisz już codziennie biegać po sklepach czy targach i spędzać wiele czasu w kuchni. Codziennie otrzymasz dla siebie i dla swojej rodziny eleganckie boxy zawierające trzy lub pięć – smacznych, świeżych, zdrowych posiłków ułożonych przez naszych profesjonalnych dietetyków i przygotowane przez doskonałych kucharzy, którzy gotowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Dostarczymy je szybko i sprawnie pod wskazany adres specjalistycznymi samochodami-chłodniami, przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – posiłki będą zawsze świeże!

Jeśli teraz, do 15 stycznia 2022 r. zamówisz diety z oferty firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu – uzyskasz rabat w wysokości 12 procent ceny oraz zdrowe, smaczne, świeże posiłki, które pomogą Tobie zredukować wagę, codziennie zdrowo się odżywiać i mieć więcej czasu dla swoich bliskich. Kod rabatowy to - 2022!

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów