Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 9 Lutego 2022

Te walentynki spędź ze smakiem i mega rabatem Mniam Fit!

Brak pomysłu na oryginalny prezent walentynkowy dla ukochanej osoby? Troszczysz się o nią lub niego? Chcesz, aby Twoja „druga połowa” była zdrowa, energiczna, pełna optymizmu i pasji. Podarujcie sobie to co najcenniejsze w te walentynki – czyli zdrowie wsparte wspaniałym smakiem.

Catering Dietetyczny, Pudełkowy Mniam Mniam Fit na dowóz – poczujesz zdrowie i ten smak!

Czy jest coś bardziej romantycznego, intymnego, wnoszące ciepło i bliskość do związku niż spędzanie wspólnie wolnego czasu? Zamiast więc tracić czas na stanie w kolejkach po zakupy lub spędzać długie godziny w kuchni by przygotowywać kolejne zdrowe posiłki, spędźcie lepiej ten czas razem, na wspólnych zajęciach i pasjach.

Natomiast przygotowywanie zdrowych, dietetycznych, smacznych posiłków zostawcie nam – skorzystajcie właśnie w Walentynki ze specjalnej promocji na zakup dwóch zestawów diet pudełkowych – takich, jakie Wam najbardziej odpowiadają.

Wybór macie szeroki z naszej idealnie skrojonej pod różne potrzeby oferty:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/oferta

Już od dziś (9.02.2022r) do soboty włącznie (19.02.2022r) macie możliwość zamówienia dwóch diet z mega rabatem -15 % (na minimum 5 dni) wpisując w zamówienie kod rabatowy: "Love15".

Nie zapominamy przy tym jednak o tych wszystkich, którzy są singlami i ciągle szukają swojej „drugiej połówki”. Również Wy możecie w Walentynki skorzystać z mega rabatu -10% na wszystkie diety w ofercie. Wystarczy wpisać przy zamówieniu kod rabatowy: "Love10".

Zamówienie możecie złożyć szybko tu:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Catering Dietetyczny, Pudełkowy Mniam Mniam Fit na dowóz – z miłości do zdrowego, smacznego jedzenia   

Jesz zawsze zdrowo z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Przygotowując nasz catering pudełkowy na dowóz nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane ze zdrowych, ekologicznych, najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Więcej czasu dla ukochanych z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii na cały dzień).

Wyobrażasz sobie codzienne, poranne bieganie po potrzebne składniki na bazar czy do warzywniaka, a następnie, po pracy gotowanie obiadów, przygotowywanie kolacji? Gdzie czas dla dzieci, rodziny, dla Ciebie?

Nie musisz jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie możesz mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu na dowóz, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu zrobi to za Ciebie. Możesz takie posiłki zamówić na cały dzień dla całej swojej rodziny i dzięki temu mieć więcej czasu dla nich i dla siebie!

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk - tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów