Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 10 Listopada 2022

Twoja dieta jest zbyt monotonna? Skorzystaj z oferty firmy Mniam Fit

Polscy pracownicy oceniają swój jadłospis jako monotonny. Do przejadania się przyznaje się 41% pracowników. Często zbyt duże posiłki zjada 36% przebadanych kobiet i niemal co drugi mężczyzna. Tu pomocą może służyć oferta specjalna firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Parametry nadwagi i otyłości zwiększyły się o 2 punkty procentowe w porównaniu z badaniem Dailyfruits „Żywieniowe nawyki pracujących Polaków” z 2020 roku. Wskazuje to na tendencję wzrostową w zakresie masy ciała pracujących Polaków co jest niepokojącym trendem.

W ciągu ostatnich 24 miesięcy 46% badanych pracowników zmieniło sposób odżywiania się. Mniej niż połowa (dokładnie 44% osób) robiło to pod okiem dietetyka bądź lekarza. Często zatem próby zmiany podejmowane były na własną rękę, co jak się okazało, wiązało się z niższą skutecznością w grupie szczególnie potrzebującej.

Obecność dietetyka w procesie zmiany nawyków żywieniowych w grupie osób z nadwagą i otyłością zwiększyła skuteczność o połowę. Osoby z nadwagą, podejmujący interwencje żywieniowe na własną rękę osiągały zdecydowany efekt w 32% przypadków, a pod opieką dietetyka zdecydowaną skuteczność deklarowało już 48% będących na diecie respondentów.

Według klasyfikacji ICD-10 otyłość jest jednostką chorobową, która przyczynia się do rozwoju kolejnych chorób. Społecznie jednak o wiele częściej nadwagę i otyłość rozpatruje się w kategoriach problemów natury sylwetkowej, nie zdrowotnej. Mimo takiego działania subiektywna ocena stanu zdrowia maleje wraz z rosnącym BMI. Istotnym jest również fakt, że spadek samooceny stanu zdrowia jest wyższy wśród młodszych respondentów.

Nadwaga to problem 27% ankietowanych. Z otyłością zmaga się 12%, natomiast niedowaga dotyczy 5% badanych. Wśród kobiet 22% ma nadwagę, a 8% otyłość. Wśród mężczyzn względem roku 2020 odnotowaliśmy spadek osób z nadwagą z 40% na 37% i wzrost otyłości z 17% na 20% respondentów.

Częściej na zmianę sposobu odżywiania decydowały się kobiety niż mężczyźni. Niemal połowa ankietowanych kobiet (49%) zdecydowała się na taki krok w ciągu 2 ostatnich lat. Z racji rosnących wskaźników nadwagi i otyłości wśród pracowników polskich firm, będziemy obserwować rosnące zainteresowanie dietami odchudzającymi.

Zdobycie tej wiedzy w biurze czy zakładzie pracy może poprawić skuteczność, przyspieszyć osiąganie zarówno pozytywnych efektów w zakresie sylwetki, ale przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, ta uznana wśród swoich klientów marka pudełkowego cateringu dietetycznego na dowóz wprowadziła również ofertę specjalną – specjalnie przygotowaną dla tych osób, które nie zamawiają na określoną ilość dni cateringu dietetycznego, pudełkowe na dowóz, ale chciałyby codziennie smaczne i zdrowo się odżywiać.

Teraz możecie codziennie cieszyć się zdrowymi i pysznymi daniami śniadaniowymi, lunchowymi i obiadowymi.

Chcecie zjeść w pracy coś pysznego, świeżego i przy okazji zdrowego?

Nie ma problemu – wystarczy zapoznać się z codziennym menu oferty specjalnej firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, wybrać przynajmniej trzy dania, zamówić je i nasz kuriera dowiezie wszystko pod wskazany adres.

Naszą ofertę znajdziesz tu: Oferta Mniam Mniam Fit w Elblągu

W tej ofercie na każdy dzień znajdziecie pyszne śniadania, smaczne i zaskakujące dania na lunch, obłędne wręcz desery czy pożywne, świeże, zaskakujące smakiem i różnorodnością dania obiadowe. Do tego smaczne, orzeźwiające, zdrowe soki owocowe lub wody mineralne.

Możecie więc samodzielnie skomponować własne menu z naszej oferty specjalnej Mniam Mniam Fit na cały dzień – dla siebie, męża, dziecka, mamy, taty – czyli dla całej rodziny!

Codziennie w pracy czy w domu możecie więc cieszyć się zdrowym, pysznym jedzeniem na dowóz!

Oferta specjalna Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu zapewnia Wam więc każdego dnia smaczne dania na śniadania, lunch i obiad. Nie musicie więc martwić się codziennie co zjeść na śniadanie w domu, w pracy lub co przygotować na obiad.

Codziennie możecie wybierać ze specjalnie przygotowywanego dla Was menu oferty specjalnej, która jest zamieszczana na stronie na facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Jeżeli zamówienie będzie dotyczyło trzech dań z oferty specjalnej, kurier Mniam Mniam Fit dostarczy Wam zamówione dania za darmo! Nigdzie nie musicie chodzić czy jeździć – zamówcie Wasz zestaw codziennie do godz. 17.00, a kolejnego dnia rano Wasze zamówione dania zostaną dowiezione pod wskazany adres.

Zamówienia telefoniczne: 516 434 701.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów