Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 11 Sierpnia 2023

Upalna promocja diet pudełkowych firmy Mniam Fit

Mniam Fit to najlepsza opcja, jeśli chodzi o wybór cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem tego typu posiłków dostarczanych codziennie na wskazany przez Was adres, to teraz mamy dla Was „mega ofertę”. Dajemy Wam, gorący, upalny rabat na nasze diety.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście diet pudełkowych na dowóz do domu czy miejsca pracy marki Mniam Fit – to teraz macie niesamowitą okazję.
 

Paląca jak słońce weekendowa promocja! 3 posiłki w diecie z wyborem menu już od 48,40 zł za dzień diety. Cena po rabacie z kodem: „WEEKEND”.


Diety w promocji zamówicie tu: Zamów swoją dietę Mniam Fit

 

Dlaczego warto zamówić catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit?

Coraz częściej tempo dnia codziennego powoduje, że nie mamy czasu codziennie gotować obiadów czy przygotowywać sobie odpowiednio zdrowe i dietetyczne śniadania, które dadzą nam odpowiednią dawkę energii na cały dzień. Nie mówiąc już także o porannych zakupach świeżych i zdrowych produktów spożywczych, z których przygotujemy nasze ulubione potrawy na śniadania, obiady czy kolacje.

Dlatego coraz chętniej sięgamy właśnie po diety pudełkowe, czyli oferty firm, które dowiozą nam rano pod drzwi przygotowane już posiłki na cały dzień. To niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Teraz wszystkie dania mamy już gotowe i dowiezione rano pod drzwi domu czy biura.

Jednak przy okazji zamawiania pudełkowego cateringu na dowóz warto również sprawdzić czy oferowane dania są faktycznie świeże oraz, co również istotne, czy są dietetyczne – czyli czy nie przybędzie nam zbędnych kilogramów na takiej diecie. Nie mamy bowiem czasu zajmować się jeszcze redukcją wagi z powodu niezdrowego trybu odżywiania. W tym wszystkim nie możemy również gubić gdzieś aspektu zdrowotnego naszego pożywienia.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze diety pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.
 

Skomponuj własną dietę pudełkową z Mniam Fit

Jeśli decydujemy się na zakup diety pudełkowej formie cateringu na dowóz, z reguły nie możemy samodzielnie skomponować własnych diet. Możemy zazwyczaj wybierać z przygotowanych ofert diet na dowóz. To powoduje, że wiele osób – decydując się na zakup diety pudełkowej – często musi pogodzić się z tym, że nie każdego dnia przywiezione dania będą Wam smakowały.

Jednak nie zawsze musi tak być. Możecie samodzielnie skompletować swoją ulubioną dietę dzięki opcji Flex firm Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz.

Teraz nie musisz się już ograniczać do wyboru konkretnych diet z oferty firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Dzięki opcji Flex sami wybieracie z jakich dań ma zostać skomponowana Wasza codzienna dieta pudełkowa na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Przeczytaj więcej o opcji Flex Mniam Fit  
 

Smaczne, zdrowe posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach cateringu na dowóz Mniam Fit
 

Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.
 

Gwarancja jakości posiłków pudełkowego cateringu na dowóz Mniam Fit

W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu do dowóz jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.
 

Catering Pudełkowy na dowóz Mniam Fit – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych. Mniam Fit to catering PREMIUM!
 

Bezpłatne porady dietetyków dla klientów Mniam Fit

Jesteście zainteresowani wyborem diet pudełkowych na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.


Zobacz nasze inne diety: Diety Mniam Fit
 

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy
 


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów