Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 29 Kwietnia 2022

Weź swoje pudełko Mniam Fit Catering Dietetyczny i ruszaj na Majówkę!

Majówka kojarzy nam się z wypoczynkiem na łonie przyrody oraz biesiadowaniu na dworze w świetle ciepłych słonecznych promieni. Nieodłącznym elementem takiego wypoczynku jest grillowanie. My jednak chcemy Was namówić abyście na Majówkę zabrali swoje pudełka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.

Zabierzcie na Majówkę swoje diety pudełkowe, na dowóz Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny i cieszcie się wolnym w wolne, majowe dni!

Nie stójcie w kuchni, nie szykujcie rozmaitych potraw, nie gotujcie, nie grillujcie, nie smażcie. Rozłóżcie koc na trawie, cieszcie się piękną pogodą i już gotowymi, zdrowymi, świeżymi posiłkami Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.

Czy grillowanie jest zdrowe?

Mówi się, że grillowanie to praktycznie już "narodowy sport Polaków". Polacy, zwłaszcza w Majówkę i latem grillują na potęgę i prawie wszystko, co można upiec na ogniu. Chociaż grill od czasu do czasu nie jest specjalnie szkodliwą formą przygotowywania posiłków, to jednak musimy wiedzieć, że substancje wytwarzane w tym procesie nie są obojętne dla nas oraz dla naszego środowiska naturalnego.

Na pewno zjedzenie grillowanego mięsa raz w miesiącu nie przyniesie szkody. W takim przypadku dawka szkodliwych substancji toksycznych powstałych podczas opiekania na ogniu, które dostaną się do naszego organizmu będzie niewielka. Natomiast niebezpieczne może być jedzenie grillowanych posiłków kilka razy w tygodniu – przekonują dietetycy.

Ilość szkodliwych związków, które mogą mieć nawet działanie rakotwórcze, rośnie wraz z ilością tłuszczu skapującego z żywności do ognia, a część z nich osadza się na przygotowywanej żywności.

W tłuszczach i białkach poddanych działaniu temperatury powyżej 200 stopni, a tak jest przy grillowaniu, powstają wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, które są uznane za substancje rakotwórcze. W śród nich jest benzo-alfa-piren, związek o udowodnionym działaniu rakotwórczym. Powstają również szkodliwe polichlorowane związki organiczne.

Do tego dodajmy, że dym z grilla nie jest też obojętny dla naszego środowiska naturalnego.

Dieta Pudełkowa Mniam Mniam Fit w Elblągu dla smaku i zdrowia

Dlatego lepiej podczas Majówki cieszmy się zdrowym i gotowym już jedzeniem dostarczanym w formie cateringu pudełkowego na dowóz przez Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Zamówione diety składają się z posiłków przygotowanych na cały dzień (śniadania, obiady i kolacje) oraz dostarczane rano w eleganckich, wygodnych pudełkach pod nasze drzwi. Dodajmy, że posiłki przygotowywane są na dany dzień na bieżąco, w nocy, oraz dowożone samochodami-chłodniami co gwarantuje ich świeżość.

Takie dania diety pudełkowej możemy spokojnie zabrać w dalszą podróż na Majówkę, bez obaw o opakowania poszczególnych potraw. Te są hermetycznie zamknięte, więc z pewnością nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

W ten sposób nieważne, gdzie się udamy – czy na wycieczkę do innego miasta, czy na wyprawę na łono przyrody, odpowiednio przygotowany, zbilansowany posiłek będziemy mieli zawsze pod ręką – na cały dzień.

Doskonałe posiłki macie już gotowe od rana – nie musicie sami przygotowywać sobie posiłków na wycieczkę.

- Bazujemy tylko na świeżych produktach spożywczych, dostarczanych od lokalnych dostawców. Nasze dania są przygotowywane w nocy, przed dniem dostawy. Później ruszają już samochodami-chłodniami kurierzy. To oznacza, że nasi klienci dostają rano świeżutkie potrawy, chrupiące i jeszcze ciepłe pieczywo, świeżo wyciskane soki. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w kuchni Małego Europejczyka, więc nasze posiłki nie spędzają wielu godzin w magazynie czy później w trasie do klienta – mówi Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. – Kurierzy ruszają do klientów na terenie Elbląga i najbliższych okolic zaraz po tym, jak zamówione dania zostaną przygotowane.

Co warto wiedzieć o Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przygotowując nasz catering dietetyczny na dowóz nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Rewelacyjny smak jak w restauracji. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane ze zdrowych, ekologicznych, najlepszych dostępnych produktów spożywczych. Czuwają nad tym codziennie najlepsi kucharze i profesjonalni dietetycy.

Nasze dania są zawsze świeże – przygotowywane nocą poprzedzającą dostawę do klienta. Rozwożone do odbiorców samochodami dostawczymi z opcją chłodni.

Więcej czasu na wiosnę dla bliskich z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu

Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii na cały dzień).

Wyobrażasz sobie codzienne, poranne bieganie po potrzebne składniki na bazar czy do warzywniaka, a następnie, po pracy gotowanie obiadów, przygotowywanie kolacji? Gdzie czas dla dzieci, rodziny, dla Ciebie?

Nie musisz jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie możesz mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu na dowóz, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu zrobi to za Ciebie.

Możesz takie posiłki zamówić na cały dzień dla całej swojej rodziny i dzięki temu mieć więcej czasu dla nich i dla siebie!

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk - tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów