LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 27 Sierpnia 2021

Zamów dietę Mniam Fit Catering Dietetyczny i nie martw się posiłkami w podróży

Bardzo często rygorystycznie przestrzegamy naszej diety, co powoduje, że z niechęcią myślimy o nawet jednodniowych wypadach. Pojawia się bowiem problem – co w innym mieście czy na łonie natury będziemy jedli. Tu z pomocą przychodzi Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu idealna w podróży

Kiedy decydujemy się na dietę realizując nasze cele, chcemy ją za wszelką cenę utrzymać. We własnym domu nie ma z tym problemu – możemy przecież na bieżąco przygotowywać odpowiednio zbilansowane posiłki.

Dietę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny weź ze sobą, gdzie chcesz

Problem pojawia się, gdy chcemy wyjechać na wycieczkę do innego miasta lub na łono natury, i wrócić dopiero wieczorem. Pojawia się dylemat – co będziemy tam jeść, skoro nie chcemy dokonać odstępstwa od naszej założonej diety? Ciężko bowiem liczyć na to, że w restauracjach zamówimy taki posiłek, który będzie zgodny z naszą dietą.

Tu z pomocą przychodzi firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Zamówione diety składają się z posiłków przygotowanych na cały dzień (śniadania, obiady i kolacje) oraz dostarczane rano w eleganckich, wygodnych pudełkach pod nasze drzwi. Takie pudełka z dietą możemy spokojnie zabrać w dalszą podróż, bez obaw o opakowania poszczególnych potraw. Te są hermetycznie zamknięte, więc z pewnością nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

W ten sposób nieważne, gdzie się udamy – czy na wycieczkę do innego miasta, czy na wyprawę na łono przyrody, odpowiednio przygotowany, zbilansowany posiłek będziemy mieli zawsze pod ręką – na cały dzień.

Dieta Pudełkowa Mniam Mniam Fit w Elblągu ułatwia mobilność

Doskonałe posiłki macie już gotowe od rana – nie musicie sami przygotowywać sobie posiłków na wycieczkę.

- Bazujemy tylko na świeżych produktach spożywczych, dostarczanych od lokalnych dostawców. Nasze dania są przygotowywane w nocy, przed dniem dostawy. Później ruszają już samochodami kurierzy. To oznacza, że nasi klienci dostają rano świeżutkie potrawy, chrupiące i jeszcze ciepłe pieczywo, świeżo wyciskane soki. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w kuchni Małego Europejczyka, więc nasze posiłki nie spędzają wielu godzin w magazynie czy później w trasie do klienta – mówi Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. – Kurierzy ruszają do klientów na terenie Elbląga i najbliższych okolic zaraz po tym, jak zamówione dania zostaną przygotowane.

Przeczytaj również, dlaczego Catering dietetyczny Mniam Mniam Fit w Elblągu jest cateringiem restauracyjnym.

https://mniammniam.elblag.pl/artykuly/mniam-mniam-fit-w-elblagu-catering-pudelkowy-jak-z-restauracji,21.htm

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im czasu na dodatkowe godziny w kuchni. Chcą jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie – jak w najlepszej restauracji.

Zamawiając posiłki w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu, Wasza codzienna dieta jest opracowywana przez dietetyka. Specjalista firmy pilnuje, aby zamówiona dieta dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Catering dietetyczny Mniam Mniam Fit w Elblągu to odpowiednio zbilansowane posiłki

Zaletą diety Mniam Mniam Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu jest również możliwość dobranej dla Was oraz Waszych celów kaloryczności diety. Dzięki diecie pudełkowej nie musicie się przejmować ważeniem każdego składnika dodawanego do potrawy.

Catering Dietetyczny Mniam Mniam Fit w Elblągu – różnorodność smaków i potraw

Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu dba, aby diety, które trafiają do klientów były różnorodne. Dzięki temu możecie poznawać nowe smaki oraz produkty, których być może wcześniej nie znaliście. Taka dieta to doskonały sposób, aby w łatwy i szybki sposób urozmaicić swoje codziennie żywienie, oraz dostarczyć więcej witamin oraz mikro- i makroelementów do organizmu.

Dzięki diecie pudełkowej Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu macie możliwość wyrobienia sobie nawyku regularnego jedzenia.

Zazwyczaj catering pudełkowy dostarcza pięć posiłków dziennie, które codziennie trafiają pod Wasze drzwi. Każdy posiłki jest odpowiednio zbilansowany i przemyślany tak, aby w racjonalny sposób dzienna dawka energetyczna była rozłożona w odpowiedni sposób.

Jeśli przed zamówienie konkretnych dań w Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny potrzebujesz porady dietetyka, możesz ją uzyskać pisząc na adres mailowy: dietetyk.mniammniam@gmail.com lub dzwoniąc na numer 517 347 015. Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Realizacja dostaw posiłków odbywa się między godzinami: 01:00 - 8:00. Dostawa każdego pakietu z oferty oraz Mniam Obiadku jest darmowa!

Teraz można zamówić również dietę jednodniową – na wypróbowanie!

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów