Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 1 Lutego 2022

Zawsze świeże i szybkie dostawy diet pudełkowych Mniam Fit Catering Dietetyczny

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu, który oferuje klientom szeroki wachlarz dań w formie pudełkowego cateringu na dowóz nie idzie na żadne kompromisy. Potrawy mają być smaczne, zdrowe, dietetyczne, przygotowane ze świeżych, najlepszych na rynku produktach. Szybko dostarczone do klientów w samochodach chłodniach.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy w Elblągu - zawsze świeże i szybkie dostawy posiłków

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu posiada flotę specjalnych samochodów dostawczych, które są przystosowane do przewozu posiłków. Oznacza to, że pojazdy z logo elbląskiego Piekarczyka mają funkcję chłodni. Dzięki temu zamówione diety pudełkowe docierają codziennie do klientów zawsze świeże, w odpowiedniej dla przewozu żywności temperaturze. Cały proces przygotowania posiłków – od ich przyrządzania, przez pakowanie w pudełka oraz do samochodów-chłodni jest ściśle kontrolowany.

Nic i nikt nie ma prawa tej świeżości i jakości zakłócić.

Na rynku dostępne są oferty wielu firm, które dostarczają pudełkowy catering dietetyczny na dowóz do domów czy miejsc pracy w Elblągu, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim czy Braniewie. Jednak zdecydowana większość z nich nie ma swojej siedziby w bliskim sąsiedztwie tych miast.

To oznacza, że zamówione diety są przygotowywane i dowożone do klientów z wielu, często dość odległych miejscowości od naszego miasta. Tym samym posiłki dość długo znajdują się w transporcie, co niestety odbija się negatywnie na ich świeżości, a przez to na jakości.

To bardzo ważne, abyście otrzymywali posiłki przygotowane ze świeżych produktów, które nie są transportowane przez wiele godzin z innych miast w Polsce, często jeszcze samochodami, które nie posiadają funkcji chłodni. W końcu chcemy jeść produkty świeże i zdrowe.

Wybierz więc zawsze zdrowie, smak i świeżość – postaw na Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami z funkcją chłodni, specjalnie przeznaczonych do przewozu żywności – dostawy do klientów są realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają więc wielu godzin w transporcie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dlatego Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny daje klientom gwarancję świeżości, jakości i smaku. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i stolicy.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Nie musisz nam wierzyć na słowo!

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Fit pudełkowy catering dietetyczny na dowóz. Przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych, zawsze świeże i zdrowe.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów