LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 12 Grudnia 2022

Zrób sobie prezent na święta z Mniam Fit! Nie stój w kuchni, odpoczywaj i jedz smacznie!

To nie muszą być męczące święta Bożego Narodzenia. Możecie w tym czasie zrelaksować się, spędzić więcej czasu z rodziną i znajomymi, a o pyszne, świąteczne dania na Waszym stole zadba firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Zbliżający się okres świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim wspaniała, świąteczna atmosfera, odpoczynek, spotkanie z rodziną i znajomymi. Oczywiście także pyszne, świąteczne, tradycyjne potrawy, na które czekamy cały rok.

No właśnie – potrawy na świątecznym stole. To wymaga zdecydowanie sporo przygotowań. Najpierw trzeba zrobić zakupy, później przez wiele godzin stać w kuchni i jeszcze dołożyć wszelkich starań, aby nasze świąteczne dania się udały i wszystkim oczywiście smakowały. Później, już w święta Bożego Narodzenia, też często stoimy w kuchni, odgrzewając kolejne potrawy i podając je gościom. Nie zapominajmy również o sprzątaniu i zmywaniu. Całość to jednak spory wysiłek i zmęczenie w czasie tych wspaniałych, rodzinnych świąt.

A gdyby tak wszystkie pyszne, świąteczne potrawy – już przygotowane przez profesjonalnych kucharzy z doświadczeniem w prestiżowych restauracji, kurierzy dostarczyli do nas gotowe tuż przed świętami Bożego Narodzenia? Koniec ze staniem w kolejkach w sklepach. Koniec ze staniem w kuchni podczas długotrwałego gotowania i smażenia. Natomiast zachwyt gości nad wspaniałym smakiem świątecznych dań – bezcenny!

Tak właśnie mogą wyglądać teraz Twoje idealne święta Bożego Narodzenia – bez biegania po sklepach i wielogodzinnego gotowania w kuchni. Zamiast tego masz czas na długie rozmowy przy świątecznym stole, spokojny odpoczynek na kanapie i delektowanie się smacznymi, świątecznymi potrawami.

Kusząca perspektywa, ale jak najbardziej realna. Wystarczy, że skorzystacie teraz z zamówienia z oferty cateringu świątecznego Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Wystarczy spojrzeć na propozycję oferty cateringu świątecznego Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

W te święta pozwól nam zadbać o świąteczne potrawy. A czas zaoszczędzony na gotowaniu, poświęć swoim bliskim.

Przygotowaliśmy tradycyjne świąteczne menu, w których znajdziesz: barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami, kołduny litewskie, ryba po grecku, pieczone ryby i wiele innych... A jeśli masz ochotę na nutę nowoczesności, to na pewno spodobają Ci się takie potrawy jak: paszteciki z ciasta francuskiego z pieczoną kapustą i leśnymi grzybami, z dań mięsnych: polędwiczka wieprzowa, zrazy wołowe, pasztet wieprzowy, pasztet z dzika, pieczona kaczka w całości z jabłkiem i pomarańczą i wiele innych pyszności.


Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu wszystkich odpowiedzi, tel. 516-434-701 lub 517-347-015.

Wszystkie potrawy przygotowywane są przez kucharzy firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i Warszawie. Ponadto wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych, najlepszych dostępnych na rynku produktów. To wszystko zaś zaprawione wprost idealnym smakiem, co spowoduje, że te święta Bożego Narodzenia z daniami Mniam Mniam Fit w Elblągu po prostu będą niezapomniane.

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?


Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Diety dowozimy tej samej nocy, kiedy potrawy są przygotowane. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni. Możesz także samodzielnie określić ile posiłków na cały dzień potrzebujesz (trzy lub pięć do wyboru).

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Warto zapamiętać, że Mniam Mniam Fit to catering PREMIUM!

Jesteście zainteresowani wyborem diet pudełkowych na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów