Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 23 Marca 2023

Co warto wiedzieć o diecie keto Mniam Fit?

Co warto wiedzieć o diecie ketogenicznej? Jest jednym z czynników, które umożliwiają organizmowi wejście w stan ketozy odżywczej. Nasz organizm uczy się wydajnie czerpać energię z tłuszczu i skutecznie utleniać kwasy tłuszczowe - także te pochodzące ze zmagazynowanej przez organizm tkanki tłuszczowej. Taką dietę warto stosować pod nadzorem dietetyków i najlepiej zamówić ją w firmie Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Słyszeliście o diecie ketogenicznej? Wiecie pewnie, że można dzięki takiemu sposobowi odżywiania dość szybko zgubić „zbędne kilogramy”. Taką dietę trzeba jednak umiejętnie zaplanować, by była bezpieczna dla zdrowia. Taką ofertę diety keto ma firma Mniam Fit Catering Dietetyczny.


Dieta ketogeniczna Mniam Fit Catering Dietetyczny

Dietę ketogeniczną należy polecić osobom, które chcą schudnąć w dość szybkim czasie, oraz borykających się z częstym odczuwaniem głodu. Ważne – nie możemy mieć przeciwwskazań zdrowotnych do zastosowania diety keto, takich jak m.in choroby wątrobowe.

Nie musicie też samodzielnie przygotowywać dla siebie diety ketogenicznej. Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz ma w swojej ofercie dietę keto. Możecie skonsultować się z naszymi dietetykami i zamówić dla siebie dietę ketogeniczną.

Jak działa dieta ketogeniczna Mniam Fit?

- Dieta ketogeniczna potocznie zwana dietą keto, jest dietą wysokotłuszczową, z umiarkowaną ilością białka oraz drastycznym ograniczeniem węglowodanów. Ograniczenie węglowodanów w diecie do maksimum powoduje włączenie tzw. metabolicznego trybu awaryjnego, zwanego ketozą. W stanie ketozy tłuszcz rozkładany jest na mniejsze cząsteczki - ciała ketonowe, przez wątrobę. W tym stanie organizm zmuszony jest do traktowania tłuszczu jako głównego źródła energii – informują dietetycy firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny. - Stosowanie diety ketogenicznej znacząco wiąże się z obniżeniem insuliny we krwi a podwyższone stężenie ciał ketonowych w organizmie znacznie zmniejszają uczucie głodu, co jest przydatnym efektem ubocznym podczas stosowania diety redukcyjnej.

Na czym polega dieta ketogeniczna Mniam Fit?

Dieta ketogeniczna opiera się na produktach tłuszczowych pochodzenia zarówno zwierzęcego, jak i roślinnego m. in.: mięsie, rybach, jajach, olejach, orzechach, nasionach, tłustym nabiale oraz warzywach i owocach zawierających małe ilości węglowodanów.

Taka dieta nie zawiera produktów wysokowęglowodanowych m.in zbóż, ale nie oznacza to, iż jest ona całkowicie bezglutenowa. Dlatego nie zalecamy jej osobom z celiakią bądź nietolerancją glutenu.

Dieta ketogeniczna, wysokotłuszczowa.

Kaloryczności dań to: 1500, 1800, 2000, 2500, 3000.

Posiłki w diecie: śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja.

Taka dieta powoduje skrajne ograniczenie węglowodanów i wysoką podaż tłuszczów. Następuje szybka redukcja masy ciała oraz obniżenie poziomu glukozy we krwi.

Dlaczego warto wybrać dietę ketogeniczną Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w formie pudełkowej. Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej Mniam Fit, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Przeczytaj również: Dieta dla chorych na hashimoto

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com    


Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Warszawie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Fit w Warszawie

Mieszkasz w Elblągu? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 


Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie


Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy catering Mniam Fit w PolsceMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów