LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 14 Marca 2024
  • Wydarzenia

Czy głodówki są dobre na odchudzanie?

Post jako sposób na odchudzanie jest tematem, który zyskuje na popularności wśród osób szukających skutecznych metod redukcji wagi. Jest to metoda, która polega na okresowym powstrzymywaniu się od jedzenia, co może prowadzić do zmniejszenia spożycia kalorii i tym samym wspomagać proces odchudzania. Czy faktycznie powstrzymanie się od jedzenia jest dobrym sposobem na redukcję zbędnych kilogramów?

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że post nie jest odpowiedni dla każdego i zanim zdecydujesz się na taki krok, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. Post może być przeprowadzony w różnych formach, takich jak post przerywany, post na zmianę dni lub post całkowity. Każda z tych metod ma swoje zalety i wady oraz może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia.

Post przerywany polega na cyklicznym przeplataniu okresów jedzenia z okresami postu. Najpopularniejsze schematy to 16/8, gdzie przez 16 godzin nie spożywamy pokarmu, a okno żywieniowe wynosi 8 godzin, oraz 5:2, gdzie przez 5 dni w tygodniu jemy normalnie, a przez 2 dni ograniczamy spożycie kalorii do minimum.

Post na zmianę dni zakłada natomiast dni całkowitego postu przeplatane z dniami normalnego jedzenia. Ta metoda może być bardziej wymagająca i nie jest polecana osobom początkującym.

Post całkowity to forma postu, gdzie przez określony czas nie spożywamy żadnych pokarmów i pijemy tylko wodę. Jest to najbardziej ekstremalna forma postu i powinna być stosowana tylko pod ścisłą kontrolą specjalisty.

Nie można zapominać o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz o tym, że post nie jest rozwiązaniem długoterminowym. Po zakończeniu postu ważne jest stopniowe wprowadzanie pokarmów i utrzymanie zdrowego stylu życia.

Głodówka może prowadzić do szybkiej utraty wagi, ponieważ ograniczasz spożycie kalorii, co zmusza organizm do spalania zgromadzonych zapasów energii w postaci tkanki tłuszczowej. Jednakże, takie podejście może również mieć negatywne skutki dla zdrowia, w tym niedobory składników odżywczych i zaburzenia elektrolitowe.

Długoterminowe efekty głodówek nie zostały wystarczająco zbadane, a większość ekspertów zdrowia nie zaleca ich jako metody odchudzania. Zamiast tego, sugerują one bardziej zrównoważone podejście do utraty wagi, które obejmuje zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną.

Podsumowując, post jako sposób na odchudzanie może być skuteczny, ale wymaga odpowiedniego podejścia i wsparcia ze strony profesjonalistów. Zawsze warto pamiętać o bezpieczeństwie i zdrowiu naszego organizmu.

Jeżeli poważnie myślisz o redukcji wagi, kształtowaniu idealnej sylwetki, a jednocześnie nie chcesz katować się głodówkami, jeść zdrowo, smacznie i chudnąć - koniecznie skorzystaj z naszych rozwiązań. Zamów pudełkowy catering dietetyczny Mniam Fit oraz zacznij w końcu efektywne zmiany.

- Jeżeli zaczynałbym od początku, na pewno postawiłabym na catering dietetyczny jaki jest właśnie „Mniam Fit”. Dziś pomaga mi utrzymać pełne zdrowie, dobre samopoczucie oraz efekty jakie osiągnęłam. Wiem jak ważne jest, aby podczas realizacji postawionych sobie celów, dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych i witamin. Dlatego też osobiście kontroluję, aby mój catering i posiłki, które wychodzą z naszej kuchni były najwyższej jakości, ale również dawały przyjemność jedzenia. Ja zaufałam mojemu zespołowi, Ty też zaufaj – mówi Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Fit.

 

Z nami możesz stracić tylko...zbędne kilogramy!

 

Mniam Fit – najsmaczniejszy catering dietetyczny w Polsce

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz to, według klientów, którzy wypróbowali wiele innych tego typu propozycji najsmaczniejszy catering na dowóz, w restauracyjnym smaku, wśród tych jakie zdarzyło im się zamawiać w ramach cateringu na dowóz do domu czy miejsca pracy.
 

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz przede wszystkim stawia na jakość naszych produktów spożywczych oraz ich smak.

Klienci Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz chwalą przywożone przez naszych kurierów dania nie tylko za efekt w postaci gubienia kilogramów w ramach wybranych diet. Podkreślają również niezwykły smak naszych dań i niezwykłą różnorodność potraw w ramach wykupionego pakietu.

Co ważne, nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego nie powodują znudzenia wśród klientów, a raczej wzbudzają zachwyt smakiem i zadowolenie z ich urozmaicenia.
 

Przeczytaj również:  Mniam Fit – Twoja dieta, Ty wybierasz
 

Kompleksowa opieka dietetyczna dla klientów Mniam Mniam Fit

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

Dietetycy Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej.
 

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów