Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 7 Czerwca 2021

Dieta może być skuteczna i smaczna…dzięki Mniam Fit Catering Dietetyczny

Jeśli chcemy zgubić zbędne kilogramy musimy połączyć dwa ważne aspekty – wdrożyć odpowiednią dietę oraz zwiększyć naszą aktywność fizyczną. Wiele osób rezygnuje z takiego wysiłku, aby walczyć z wagą z uwagi na samą dietę – wyobrażają sobie, że będą musieli „żyć na liściu sałaty” i jeszcze intensywnie ćwiczyć. Z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu - skuteczne odchudzanie dietą

Zbilansowana odpowiednio dieta, odchudzenia poprzez stosowanie diet, diety drakońskie – to wszystko nie brzmi przyjemnie, prawda? Często słyszymy o rozmaitych, niezwykle skutecznych rozwiązaniach żywieniowych – kiedy jednak się w nie wgłębiamy, to okazuje się, że wymagają od nas wielu wyrzeczeń.

Czy więc zdrowe, dietetyczny odżywianie może być przyjemne, smaczne i sprawiać nam przyjemność? Może – i do tego nie będziecie musieli samodzielnie robić odpowiednich zakupów spożywczych i stać kilka godzin w kuchni przygotowując odpowiednie posiłki na cały dzień.

Odpowiedzią na te wszystkie problemy jest Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu. Nasz catering ma formę cateringu pudełkowego. To zaś oznacza, że codziennie pod drzwi domu czy miejsca pracy otrzymasz świeże, przygotowywane w nocy poprzedzającej dzień dostawy odpowiednie do Twojego celu posiłki na cały dzień dla siebie i rodziny.

Jak działa dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu?

O tym opowiada Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu oraz właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. Jak sama wskazuje, również podejmowała wiele wysiłków, aby zdrowo i dietetycznie się odżywiać, a jednocześnie mieć energię na cały dzień – w pracy, w domu, i w wolnym czasie.

- Jako matka trójki dzieci oraz osoba zajmująca się prowadzeniem firmy doskonale wiem, jak ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, aby zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie – mówi Wioleta Stępczyńska. – Przez wiele lat sądziłam, że aby utrzymać odpowiednią figurę muszę katować się na siłowni oraz żyć na przysłowiowym liściu sałaty. Bardzo długo trzymałam mocny reżim żywieniowy, mylnie sądząc, że im mniej zjem, tym bardziej schudnę.

Jak dodaje, chudła, ale gdy tylko „poluzowała reżim” żywieniowy chcąc zjeść coś smacznego, wracała do dawnej wagi. Mimo wysiłku fizycznego i prowadzenia reżimu żywieniowego. Coś tu nie do końca „grało”, jak powinno…

- Na szczęście spotkałam na swojej drodze odpowiednie osoby, które mnie z tego błędu wyprowadziły. Kluczem do sukcesu, zdrowia i wspaniałej sylwetki jest nie tylko odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim dobrze opracowana dieta, która zapewnia częste i smaczne posiłki oraz to, że nie trzeba stale się głodzić.

Wioleta Stępczyńska dodaje, że zdaje sobie sprawę, jak dużo czasu wymaga opracowanie odpowiedniej diety oraz codzienne przygotowywanie zdrowych, dobrze zbilansowanych posiłków. Wiele osób, zajętych zawodowo, po prostu nie ma czasu na zdrowe, odpowiednie odżywianie.

- Dlatego patrząc na pracę kuchni Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, na opracowywane tam diety, na liczne zapytania rodziców naszych dzieci czy mogą u nas zamawiać obiady czy kolacje, postanowiłam coś z tym zrobić. Na tej wspaniałej bazie powstał projekt firmy cateringowej „Mniam Mniam Fit” – mówi Wioleta Stępczyńska. – Zwłaszcza, że pozyskałam do współpracy wspaniałych dietetyków oraz fantastycznych kucharzy.

Wioleta Stępczyńska ten „zdrowy catering” najpierw wypróbowała więc na sobie. Zauważyła, że jedząc odpowiednio przygotowane posiłki, według opracowanej diety, nie tylko zachowuje szczupłą sylwetkę, ale również ma więcej energii i siły, aby nawet po pracy mieć czas dla dzieci czy też wpaść na siłownię. Kobieta, w pełni aktywna zawodowo i pełnoetatowa matka oraz żona miała dzięki temu jeszcze siłę, aby mimo nakładu pracy, do swojego kalendarza dołożyć dwugodzinne treningi.

- Jeżeli myślisz, że się nie da, to jesteś w błędzie. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarczy ci energii, aby móc więcej niż zakładasz – przekonuje Wioleta Stępczyńska. - Dlatego postanowiłam, że chcę pomóc wszystkim, którzy pragną osiągnąć to co mi się udało.

Pudełkowy catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im po prostu czasu na dodatkowe godziny w kuchni.

- Jeżeli zaczynałbym od początku, na pewno postawiłabym na catering dietetyczny jaki jest właśnie „Mniam Mniam Fit”. Dziś pomaga mi utrzymać pełne zdrowie, dobre samopoczucie oraz efekty jakie osiągnęłam. Wiem jak ważne jest, aby podczas realizacji postawionych sobie celów, dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych i witamin. Dlatego też osobiście kontroluję, aby mój catering i posiłki, które wychodzą z naszej kuchni były najwyższej jakości, ale również dawały przyjemność jedzenia. Ja zaufałam mojemu zespołowi, Ty też zaufaj – dodaje Wioleta Stępczyńska.

Jeżeli poważnie myślisz o redukcji wagi, kształtowaniu idealnej sylwetki, a jednocześnie chcesz również jeść zdrowo i smacznie - koniecznie skorzystaj z naszych rozwiązań. Zamów pudełkowy catering dietetyczny Mniam Mniam Fit oraz zacznij w końcu efektywnie chudnąć.

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów