WIOSENNY rabat - 23% z kodem: MM23
Zamów dietę ze zniżką kod: MM23
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 14 Lutego 2023
  • Wydarzenia

Dieta Premium Mniam Fit – jeśli cenisz rozwiązania „skrojone” dla Ciebie

Jeżeli cenisz indywidualne rozwiązania w każdym aspekcie swojego życia, także jeśli chodzi o codzienne posiłki, to właśnie dieta Premium Mniam Fit będzie dla Ciebie idealnym wyborem. To nic nie jest dziełem przypadku, każdy posiłek jest „skrojony” pod Twoje potrzeby i wymagania. Taką dietę zamówisz w Mniam Fit.

Żyjemy w ciągłym biegu i walczymy o chwile czasu dla siebie i dla swoich bliskich. Dlaczego więc mamy jeszcze marnować nasz cenny czas na codzienne stanie w kolejkach w sklepach i na przygotowywaniu posiłków w kuchni?

Ten czas możemy podarować sobie oraz swoim najbliższym, a My zajmiemy się przygotowaniem dla Was najlepszych posiłków w formie cateringu dietetycznego, pudełkowego. Nasz kurier codziennie dowiezie Wasze dania pod wskazany adres.

W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozumiemy, że każdy człowiek jest inny, każdy ma indywidualne podejście do życia i jego wszystkich aspektów. Również do kwestii posiłków.

Dlatego właśnie dieta Premium Mniam Mniam Fit jest zawsze dobierana indywidualnie do każdego klienta, aby była „skrojona” dla Jego wymagań i potrzeb.

Nie ważne czy Twoim celem, jeśli chodzi o posiłki jest dieta redukcyjna, Twoja choroba wymagająca specjalnej diety czy też po prostu chcesz się dobrze, smacznie i zdrowo odżywiać. Dieta Premium Mniam Fit będzie dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszym rozwiązaniem.

Zamawiają dietę Premium Mniam Mniam Fit otrzymujesz od nas również specjalistyczną konsultację dietetyczną i analizę składu ciała. Tak, aby nasza dieta nie tylko zaspokajała Twoje kubki smakowe, ale również dobrze oddziaływała na Twój organizm.

Skontaktuj się z naszym sztabem profesjonalnych dietetyków, którzy wysłuchają Twoich preferencji, zapytają o cele żywieniowe i zaproponują dietą dostosowaną dokładnie do Twoich potrzeb. Do tego dodaj restauracyjną jakość posiłków Mniam Fit, przygotowywanych z najwyższej jakości składników i ciesz się dietą skrojoną dla Ciebie na miarę.

Dietę Premium Mniam Fit zamówisz tu: https://mniamfit.pl/szczegoly-oferty/premium#dieta-14


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na Dowóz posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że w procesie redukcji zbędnych kilogramów, a więc również w procesie powrotu do zdrowia, aż 80 procent powodzenia to odpowiednia dieta, czyli zmiana nawyków żywieniowych. Reszta to aktywność fizyczna.

Mniam Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem diety, to nie ma lepszego momentu niż teraz. Za darmo w pakiecie z dietą otrzymujesz porady i opiekę profesjonalnych dietetyczek, dostępnych pod telefonem i w siedzibie firmy oraz służących odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania.
 

Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Mniam są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Nasze diety dowozimy na terenie Elbląga, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pasłęka, Braniewa, Malborka, Fromborka, Nowego Dworu Gdańskiego i okolic.

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy?


Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -23%

kod: MM23

Zamów