LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 13 Czerwca 2024
  • Wydarzenia

Dlaczego śniadanie jest tak ważne dla prawidłowego odżywiania?

Śniadanie często nazywane jest najważniejszym posiłkiem dnia, ale czy rzeczywiście ma tak duże znaczenie dla naszego zdrowia i odżywiania? Wiele badań wskazuje, że regularne spożywanie śniadania może mieć pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeśli rano nie masz czasu na przygotowanie sobie pełnowartościowego śniadania, zamów gotowe posiłki w formie cateringu na dowóz Mniam Fit.

Bardzo wiele osób pomija rano zjedzenie śniadania często z braku czasu. Rano pijemy tylko kawę, wodę albo sok i spieszymy do pracy, szkoły, na uczelnię. Może po drodze kupujemy coś „na szybko” w sklepie lub barze – na ciepło. Tymczasem to duży błąd, nie tylko jeśli chodzi o dobre rozpoczęcie dnia, ale również, jeśli planujemy redukcję wagi czy też chcemy po prostu dobrze się odżywiać.


Dlaczego warto jeść codziennie śniadania?

Jak wynika raportu firmy Kraft Foods Polska wynika, że około 12% osób pracujących spożywa śniadanie już w miejscu pracy. Aż 15% badanych przyznało, że wcale nie je tego ważnego – w opinii dietetyków – posiłku. Odsetek niejedzących śniadań rośnie głównie wśród uczniów i studentów, wśród których dotyczy to co piątej osoby.

Śniadanie dosłownie oznacza "przerwanie postu" i jest pierwszym posiłkiem po kilkugodzinnej przerwie w jedzeniu podczas snu. Dostarcza energii niezbędnej do rozpoczęcia dnia i wspomaga metabolizm. Badania wykazały, że ludzie, którzy jedzą śniadanie, mają lepszą pamięć i koncentrację, co jest szczególnie ważne dla dzieci i młodzieży w szkole.

Regularne spożywanie śniadania może pomóc w utrzymaniu zdrowej wagi. Osoby, które jedzą śniadanie, często mają mniejsze skłonności do nadmiernego jedzenia później w ciągu dnia i mogą mieć niższy wskaźnik masy ciała (BMI).

Śniadanie to doskonała okazja do włączenia do diety ważnych składników odżywczych, takich jak błonnik, wapń, żelazo i witaminy z grupy B, które mogą być trudniejsze do uzyskania z innych posiłków.

Regularne spożywanie śniadania może zmniejszać ryzyko rozwoju chorób takich jak cukrzyca typu 2, choroby sercowo-naczyniowe oraz otyłość.
 

Jakie śniadania powinniśmy jeść?

Wybór odpowiednich produktów na śniadanie jest równie ważny, jak sam fakt jego spożywania. Zaleca się unikanie śniadań bogatych w cukry rafinowane i węglowodany, które mogą prowadzić do szybkiego wzrostu poziomu cukru we krwi i uczucia głodu w środku poranka. Zamiast tego, warto wybierać produkty bogate w błonnik, białko i zdrowe tłuszcze, które zapewnią długotrwałe uczucie sytości i dostarczą energii na cały dzień.

Śniadanie odgrywa kluczową rolę w prawidłowym odżywianiu i może przyczynić się do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą dorosłą, czy dzieckiem, warto zadbać o to, aby pierwszy posiłek dnia był zbilansowany i pełen wartościowych składników odżywczych.


Zjedź śniadanie z Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Nie masz czasu zjeść codziennie rano śniadania? Łapiesz w locie jakiś owoc, kawę, sok i biegniesz do pracy? Może kupujesz gotowe przekąski lub słodycze po drodze?

Nie rób tego błędu!

Jeśli nie masz czasu na codzienne przygotowanie odpowiednio zbilansowanego, zdrowego i pysznego śniadania, możesz zamówić pudełkowy catering dietetyczny na dowóz firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy.

Dzięki temu codziennie rano będzie na Ciebie czekało pyszne, zdrowe, świeże w pełni zbilansowane śniadanie – już przygotowane i gotowe do spożycia. Możesz wziąć swój catering na dowóz firmy Mniam Fit wszędzie, gdzie chcesz – do pracy, na uczelnię, na inne zajęcia. Elegancki, poręczny kartonik zawierający posiłki na cały dzień, w tym oczywiście pyszne, zdrowe śniadanie, można wygodnie zabrać ze sobą i nie tracić rano czasu w domu na przygotowywanie i zjadanie śniadania.

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz zrobi to za Was, przygotowując Wam pyszne, świeże, zdrowe, pełnowartościowe posiłki na cały dzień!

Dzięki temu zaoszczędzicie rano swój cenny czas, a jednocześnie będziecie mogli cieszyć się rano pysznym, zdrowym, świeżym posiłkiem.

Jeżeli zaś macie specjalne wymogi żywieniowe i realizujecie swoje określone cele dietetyczne, możecie dopasować do swoich oczekiwań jedną z diet z naszej oferty.
 

Przeczytaj również:  Twoja dieta, Ty wybierasz

 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Tu nie ma mowy o tym, aby pudełkowa dieta Mniam Fit Catering Dietetyczny była niesmaczna. Kwestia smaku jest postawiona wysoko – dania mają być nie tylko zdrowe, przygotowane z najświeższych i najlepszych produktów, ale mają być również smaczne – jak w najlepszej restauracji.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o kwestie smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny?

Świeże i najwyższej jakości produkty. Wszystkie nasze dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo.

Dostawa potraw zawsze na czas. Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania zawsze na czas. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.


Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.


Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Podczas korzystania z diet Mniam Fit Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.
 

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej.
 

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów