Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 7 Listopada 2022

Jesienią jedz taniej i zdrowo z Mniam Fit Cateringu Dietetycznego w Elblągu

W Elblągu mamy możliwość zamówienia dietetycznego cateringu pudełkowego od wielu firm, które działają w tej branży. Jednak warto dokładnie przeanalizować wszystkie opcje a przede wszystkim zapoznać się z ofertą elbląskiej „marki premium” Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. Bo to catering dietetyczny inny niż wszystkie! Zwłaszcza, że teraz możemy kupić wszystkie diety ze specjalną zniżką – 15 procent!

Mniam Mniam Fit w Elblągu – dieta pudełkowa zawsze smaczna, świeża i dopasowana do potrzeb klienta

Elblążanie chętnie korzystają z możliwości, jakie daje zamówienie dietetycznego cateringu pudełkowego. W ten sposób, odpowiednie zbilansowane posiłki, skomponowane pod konkretne wymagania klienta, trafiają wprost pod drzwi. Teoretycznie takie posiłki powinny być świeże i dość szybko trafić do zamawiającego.

Niestety, większość firm cateringowych operujących na terenie Elbląga i okolic nie ma swojej siedziby w naszym mieście. Są oddalone nawet o kilkadziesiąt kilometrów.

Co to oznacza? Przede wszystkim dłuższy transport do odbiorców z Elbląga ma swoje odbicie w świeżości dostarczanych posiłków. Siedziba firmy znajduje się w dużej odległości od naszego miejsca zamieszkania czy pracy – mamy więc utrudniony kontakt z firmą.

Dlatego właśnie oferta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu będzie najlepszym rozwiązaniem. Nasza firma znajduje się w Elblągu. Potrawy gotują nasi profesjonalni kucharze nocą poprzedzająca dzień dostaw.

Diety pudełkowe Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu dowożone są do klientów jeszcze tej samej nocy samochodami z opcją chłodni – dlatego nasze diety docierają do Was zawsze świeże i smaczne.

Każdy klient ma możliwość odwiedzenia nas w siedzibie Mniam Mniam Fit przy ul. Dąbrowskiego 33 w każdym celu, również w sprawie bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.


Mniam Mniam Fit w Elblągu – jesienią kupisz diety pudełkowe na dowóz taniej!

Bez względu na to czy chcesz zgubić zbędne kilogramy, zadbać o swoją sylwetkę, walczysz z różnymi chorobami czy po prostu chcesz codziennie zdrowo się odżywiać nie tracąc czasu na codzienne zakupy i gotowanie w kuchni - Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zapewni Ci odpowiednio zbilansowane, smaczne jak w restauracji posiłki dietetyczne, adekwatne do Twoich celów.

W naszej ofercie, oprócz wielu standardowych diet znajdziesz: dietę ketogeniczną, dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę bez glutenu, dietę bez laktozy, dietę wegetariańską.

Jeżeli teraz zamówisz dietę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu wykorzystując hasło „Jesien15”, otrzymasz rabat w wysokości 15 procent ceny. Co więcej, nie musisz wykorzystywać zamówionej diety już teraz. Możesz skorzystać teraz z rabatu, a dietę pudełkową Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zamówić na późniejszy termin dostawy – jaki Tobie najbardziej odpowiada.

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Diety dowozimy tej samej nocy, kiedy potrawy są przygotowane. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni. Możesz także samodzielnie określić ile posiłków na cały dzień potrzebujesz (trzy lub pięć do wyboru).

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Warto zapamiętać, że Mniam Mniam Fit to catering PREMIUM!

Jesteście zainteresowani wyborem diet pudełkowych na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów