Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 12 Kwietnia 2023

Mniam Fit radzi. 5 zasad szybkiego i skutecznego odchudzania

Do wakacji pozostało już zaledwie 50 dni. Wielu z nas wybierze się nad morze, aby w gorących promieniach słońca opalać się i zażywać kąpieli. To właśnie dla wielu jest ten czas, niemal ostatni dzwonek, aby zgubić nadmiarowe kilogramy. Jednak jak to zrobić szybko i skutecznie? Tu pomocą służą dietetycy firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Jak chudnąć „z głową” ? Przede wszystkim musimy zrozumieć, że okolicznościowe diety warto zastąpić trwałą zmianą nawyków żywieniowych. Przechodząc na dietę, często stawiamy na rygorystyczne liczenie kalorii. Odmawiamy sobie wszystkiego w celu szybkiej utraty tkanki tłuszczowej. Chcemy schudnąć w jak najszybszym czasie, nie myśląc o konsekwencjach zdrowotnych, co przynosi zupełnie odwrotne rezultaty.
 

Jak skutecznie odchudzać się dietą pudełkową na dowóz Mniam Fit?


Nasz metabolizm spada, a my czujemy się jeszcze gorzej, dlatego na pierwszym miejscu zawsze powinniśmy stawiać zdrowie i dobre samopoczucie.

Najważniejsze to znaleźć motywację, która pomoże nam trwale uzyskać zamierzony cel, a nie tylko na krótki okres. Dlatego tak ważne jest, aby nie skupiać się tylko na jak najszybszej redukcji tylko postawić na trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Możecie to zrobić z pomocą diet firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Będzie smacznie i zdrowo!


Jak więc skutecznie schudnąć? Zobaczcie porady dietetyków firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny.
 

  1. Ile kalorii będzie dla nas odpowiednie?

Zaczynając przygodę z odchudzaniem, powinniśmy oszacować nasze zapotrzebowanie kaloryczne. Pomoże nam to w ustalić jaka dieta będzie dla nas odpowiednia. Żeby schudnąć musimy być w deficycie kalorycznym, czyli spożywać mniej kalorii niż zużywamy.  Aby dobrać odpowiednią kaloryczność musimy obliczyć swoje całkowite zapotrzebowanie energetyczne, na co składa się Podstawowa Przemiana Materii i Aktywność Fizyczna.
 

  1. Aktywność fizyczna

Podstawowa Przemiana Materii mówi nam, ile powinniśmy spożywać kalorii w spoczynku. Ilość aktywności fizycznej określamy za pomocą współczynnika aktywności fizycznej (PAL).

Dodatkowo powinniśmy doliczyć energię, jaką przeznaczamy nie tylko w postaci ćwiczeń, ale również na spontaniczną aktywność fizyczną, tzw. NEAT.

Używanie schodów zamiast windy, spacer z psem, przejście się pieszo do miejsca docelowego, chodzenie podczas rozmowy telefonicznej, odkurzanie - te przykłady możemy zaliczyć do spontanicznej aktywności fizycznej. Warto wprowadzić je do swojego życia, gdyż pozwalają nam na zgubienie tkanki tłuszczowej.
 

  1. Żeby schudnąć trzeba...jeść

Nawet jeśli jesteśmy na redukcji, nie powinniśmy chodzić głodni. Nie pomoże nam drastyczne obcinanie kalorii. Jeśli dostarczymy zbyt mało pożywienia, nasz organizm w końcu upomni się o nie i wtedy rzucimy się na wszystko, co mamy pod ręką.

Możemy przyjąć sobie zasadę 80/20, gdzie 20% to będą produkty spożywane dla przyjemności. Ta metoda pozwala nam zachować zdrowy rozsądek i chroni nas przed podjadaniem. Zasada 80/20 może być świetnym rozwiązaniem, aby jak najdłużej utrzymać swoje efekty i uniknąć efektu jojo.
 

  1. Słodycze w domu…wyrzuć!

Kupowanie słodyczy i trzymanie ich w domu może być świetną pułapką, aby przekroczyć założone 20%, dlatego w tej kwestii ważne jest planowanie i świadome kupowanie. Jeśli już naprawdę mamy na coś ogromną ochotę, np. na chipsy, możemy kupić mniejszą paczkę niż paczkę XXL. Tak samo jest z czekoladą, trudno zakończyć jedzenie na kilku kostkach. Świetnym sposobem będzie kupowanie większej ilości warzyw i owoców oraz przygotowywanie odżywczych past kanapkowych.
 

  1. Czytanie etykiet kupowanych produktów


Jeśli założyliśmy już sobie za cel - redukcję tkanki tłuszczowej, to przy robieniu zakupów musimy być bardzo świadomi i czytać skład produktu. Jest to bardzo ważne, gdyż na półkach znajduje się coraz więcej produktów oznaczonych ,,FIT”, ,,BIO” itp. a które niekoniecznie są zdrowe. Czytając etykiety musimy mieć na uwadze, że składniki są podane w porządku malejącym, więc jeśli na pierwszym miejscu mamy podany cukier oznacza, że w całym produkcie jest go najwięcej i taki produkt nie powinien się znaleźć w naszym koszyku. Musimy kierować się tym, aby skład produktu był jak najkrótszy.
 

Zasady zdrowego odżywiania, które znajdziesz w Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz.

1.    W naszych posiłkach wykorzystujemy bardzo dużo warzyw i owoców, które są źródłem wielu witamin i składników mineralnych.

2.    Bazujemy na pełnowartościowym białku pochodzenia zwierzęcego: jaja, mięso, ryby, ale również na roślinnych źródłach białka: nasiona roślin strączkowych, komosa ryżowa, amarantus.

3.    Używamy najlepszych zamienników białego cukru takich jak: stewia, ksylitol i erytrytol.

4.    Nie boimy się tłuszczu, bo wiemy, że jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, min. wspomaga przyswajanie witamin A,D,E,K, bierze udział w syntezie hormonów oraz poprawia kondycję skóry.

5.    Staramy się, aby nasze posiłki były różnorodne. Nie tylko cieszyły oko swoimi kolorami, ale również były bardzo odżywcze.

6.    W naszym cateringu nie znajdziesz produktów wysokoprzetworzonych.

7.    Naszą główną obróbką termiczną jest gotowanie i pieczenie.

8.    W naszym cateringu całkowicie ograniczamy dosalanie potraw, na rzecz naturalnych przypraw. Nadmiar soli w diecie zaburza gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu i zwiększa ryzyko nadciśnienia tętniczego. 
 

- Mogę to zagwarantować, osobiście schudłam 5 kilogramów stosując dietę pudełkową Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. Można chudnąć jedząc pysznie i zdrowo, nie głodząc się – zapewnia Wioleta Stępczyńska, właścicielka firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz. – Znam też osoby, które stosując dietę pudełkową Mniam Mniam Fit również zredukowały swoją wagę.

Dlaczego warto wybrać dietę ketogeniczną Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w formie pudełkowej. Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej Mniam Fit, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.
 

Przeczytaj również: Co warto wiedzieć o diecie ketogenicznej?


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com    


Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Warszawie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Fit w Warszawie

Mieszkasz w Elblągu? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 


Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie


Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy catering Mniam Fit w PolsceMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów