Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 18 Września 2023

Mniam Fit radzi. Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?

Zmiana nawyków żywieniowych to niełatwe zadanie, ale nie niemożliwe. Wiele osób chce poprawić swoją dietę, ale nie wie, od czego zacząć. Firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz przedstawia kilka kroków, które mogą pomóc we wprowadzeniu do Waszego życia zdrowszych nawyków żywieniowych.

Znajdź swoją motywację. Zastanów się, dlaczego chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Może to być poprawa zdrowia, samopoczucia, wyglądu, kondycji fizycznej lub inny cel. Ustal konkretny i realistyczny cel, który będzie dla ciebie motywujący i zapisz go na kartce papieru. Przypomnij sobie o nim codziennie i śledź swoje postępy.

Zrób ocenę swojej obecnej diety. Sprawdź, co i jak często jesz w ciągu dnia. Zapisz wszystko, co zjesz i wypijesz przez tydzień i zanalizuj, jakie są twoje mocne i słabe strony. Sprawdź, czy spożywasz wystarczającą ilość warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów, białka i tłuszczów zdrowych. Sprawdź też, czy ograniczasz spożycie cukru, soli, tłuszczów nasyconych i alkoholu.

Wprowadź małe zmiany stopniowo. Nie próbuj od razu zmienić całej swojej diety na raz. To może być zbyt trudne i frustrujące. Zamiast tego wybierz jeden lub dwa aspekty swojej diety, które chcesz poprawić i zacznij od nich. Na przykład możesz postanowić jeść więcej warzyw na obiad, pić więcej wody zamiast napojów słodzonych lub ograniczyć słodycze do jednego dnia w tygodniu. Kiedy poczujesz się pewnie w tych zmianach, dodaj kolejne.

Planuj swoje posiłki i zakupy. Nie pozostawiaj swojej diety na łaskę przypadku. Zadbaj o to, by mieć pod ręką zdrowe produkty i przygotować sobie posiłki z wyprzedzeniem. Sporządź listę zakupów i trzymaj się jej w sklepie. Unikaj robienia zakupów na głodny żołądek lub pod wpływem impulsu. Przygotuj sobie posiłki na kilka dni do przodu i przechowuj je w lodówce lub zamrażarce. Możesz też skorzystać z gotowych planów żywieniowych lub aplikacji mobilnych, które pomogą ci zaplanować swoją dietę.

Szukaj wsparcia i inspiracji. Nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych samodzielnie. Poproś o pomoc i wsparcie swoich bliskich, przyjaciół lub specjalistów. Dołącz do grupy osób o podobnych celach lub zainteresowaniach żywieniowych. Poszukaj inspiracji w książkach, czasopismach, blogach czy filmach o zdrowym odżywianiu. Pamiętaj, że nie jesteś sam i że wiele osób ma podobne wyzwania.

Nie poddawaj się i nagradzaj się za sukcesy. Zmiana nawyków żywieniowych to proces, który wymaga czasu i wysiłku. Nie zniechęcaj się drobnymi potknięciami lub nawrotami do starych zachowań. Traktuj je jako okazję do nauki i poprawy. Skupiaj się na pozytywnych efektach swoich zmian i doceniaj swoje osiągnięcia. Nagradzaj się za każdy krok w kierunku swojego celu, ale nie jedzeniem. Wybierz coś, co sprawi ci przyjemność i będzie dla ciebie zachętą, na przykład nową książkę, film, ubranie lub masaż.

Zmiana nawyków żywieniowych to nie tylko kwestia wiedzy, ale także postawy i zachowania. Nie oczekuj od siebie perfekcji, ale dąż do stałej poprawy. Pamiętaj, że każda zmiana, nawet mała, ma znaczenie dla twojego zdrowia i samopoczucia.

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, możesz zawsze skontaktować się z profesjonalnymi dietetykami firmy Mniam Fit, którzy ocenią kondycję Twojego organizmu oraz zaproponują konkretne diety, które pomogą zrealizować Twoje cele. Te diety możesz otrzymywać również codziennie do domu lub miejsca pracy w formie cateringu pudełkowego na dowóz dzięki firmie Mniam Fit.
 

Teraz możesz rozpocząć swoją przygodę ze zdrową dietą z firmą Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz korzystając z kodu rabatowego.
 


 

Przeczytaj również:  dlaczego warto skorzystać z porad dietetyków Mniam Fit


Kompleksowa współpraca dietetyków Mniam Fit z klientami
 

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

W Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.
 

Przeczytaj również: 
Mniam Fit zapewnia klientom kompleksową opiekę dietetyczną

 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Zobacz gotowe diety Mniam Fit: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam


Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów