LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 16 Marca 2023

Musisz się przygotować do zabiegu, operacji? Pomogą diety Mniam Fit

Mniam Fit wspiera Ciebie w każdej sytuacji – nie tylko gdy potrzebujesz smacznych, zdrowych posiłków w formie cateringu dietetycznego na dowóz. Również wtedy, gdy zmagasz się z chorobą i czekasz na zabieg lub operację. Pomogą wtedy specjalne diety przygotowane przez dietetyków klinicznych firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Skorzystaj z porady dietetyków klinicznych firmy Mniam Mniam Fit, gdy zmagasz się z chorobą

Jeśli czekamy na zabieg operacyjny, lekarze kwalifikują nas do tego zabiegu i zdarza się, że określają również warunki dotyczące naszej wagi ciała. Oznacza to, że mamy wymóg albo jej redukcji lub też czasami musimy przybrać na wadze – jeśli mamy na przykład niedowagę.

Jednak jakie diety musimy zastosować, jeśli do zabiegu operacyjnego pozostało nam kilka tygodni? Jak wówczas zredukować szybko wagę lub też „nabrać” potrzebnych kilogramów przy okazji zachowując zdrowie i pełnię sił, aby nasz organizm dobrze zniósł operację?

Na pewno potrzebna będzie porada dietetyka klinicznego, który dokona analizy naszego organizmu, wagi i ułoży specjalną dietę, którą będziemy musieli stosować. Tu jednak pojawia się problem – jak przygotować odpowiednio wszystkie potrzebne do zastosowania wagi produkty i jak je odpowiednio przyrządzić – aby nasza dieta była nie tylko skuteczna, ale również nam smakowała? Wszak nie chodzi o to, aby się głodzić i jeść niesmaczne rzeczy, ale aby to co spożywamy pomogło nam w osiągnięciu odpowiedniej wagi.

Tu pomocą służy firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Taki zespół specjalistów z dziedziny dietetyki posiada firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę profesjonalnych dietetyków nad klientem i Jego zdrowiem.

Mamy wiele dowodów na to (relacje naszych klientów), że diety Mniam Mniam Fit przygotowane przez naszych dietetyków klinicznych są niezwykle skuteczne w tym zakresie.

Mamy również specjalną dietę dla osób, które zmagają się z chorobami trzustki – lekkostrawna, dedykowana specjalnie tym wszystkim, którzy cierpią na zapalenie trzustki.

Nasza dieta lekkostrawna jest dietą niskotłuszczową, bogatą w białko i węglowodany, z ograniczeniem tłuszczu i błonnika.
 

Dieta przy przewlekłym zapaleniu trzustki opiera się na głównych założeniach, jakimi są ograniczenie tłuszczu, łatwostrawność diety oraz redukcja objawów ze strony przewodu pokarmowego. Dieta po zapaleniu trzustki powinna być rozszerzana stopniowo. Na uwadze należy mieć samopoczucie chorej osoby oraz tolerancję poszczególnych produktów.


Dietetycy Mniam Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

Jeśli więc macie zalecenia od lekarzy w sprawie stosowania odpowiedniej diety, koniecznie skontaktujcie się jak najszybciej z dietetykami klinicznymi firmy Mniam Mniam Fit, którzy nie tylko ułożą Wam odpowiednią dietę, ale również będziecie mogli ją zamówić w formie pudełkowej w firmie Mniam Mniam Fit.
 

Przeczytaj również Chorujesz na Hashimoto? Pomoże dieta Mniam Fit


Codziennie otrzymacie – dowiezione przez naszych kurierów pod wskazany adres – ułożone przez dietetyków posiłki na cały dzień. To gwarancja Waszego zdrowia, jeśli chodzi o konieczność stosowania odpowiedniej diety w Waszej jednostce chorobowej.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.
 

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne do siedziby naszej firmy przy ul. Dąbrowskiego 33 w Elblągu MniamMniam Catering Dietetyczny Elbląg. Proponujemy darmową i profesjonalną opiekę dietetyczną dla wszystkich naszych Klientów. Jeżeli korzystasz z naszej diety i chcesz monitorować zmiany w Twoim ciele, to zadzwoń i umów się na konsultację – informuje Wioleta Stępczyńska, właściciel firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.


Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem diety, to nie ma lepszego momentu niż teraz. Za darmo w pakiecie z dietą otrzymujesz porady i opiekę profesjonalnych dietetyczek, dostępnych pod telefonem i w siedzibie firmy oraz służących odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania.

W Mniam Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.


Zobacz nasze inne diety: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam

 

Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny?

Przede wszystkim dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa cateringu pudełkowego. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Diety dowozimy tej samej nocy, kiedy potrawy są przygotowane. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości dań pudełkowych. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Bezpłatne porady dietetyków Mniam Mniam Fit. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.
 

Mieszkasz w Elblągu? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniamfit.pl/gdzie-dowozimyMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów