Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 21 Czerwca 2021

Pudełkowy Catering Dietetyczny Mniam Fit to wygoda dla Ciebie i Twojej rodziny

Szczególnie teraz, gdy pogoda kusi możliwością spacerów, wypadów za miasto, leniwego spędzania czasu lub po prostu upał nie pozwala nam na stanie w kuchni, oferta pudełkowego Cateringu Dietetycznego Mniam Mniam Fit w Elblągu to odpowiednia opcja dla osób, które cenią swój wolny czas i chcą więcej go poświęcić dla siebie i dla rodziny.

Pudełkowy Catering Dietetyczny Mniam Mniam Fit na dowóz w Elblągu.

Praca, a po pracy odbiór dzieci ze szkoły lub przedszkola. Później pomoc w lekcjach, pracach domowych, a może wspólny wypad do parku, za miasto czy na basen? No tak, ale przecież trzeba jeszcze przygotować zdrowy, świeży obiad dla rodziny i pomyśleć co na kolację dla naszej rodziny.

Jak wiadomo, trzeba też jeszcze ruszyć na zakupy – wybrać świeże, dobre produkty oraz przygotować z nich posiłki na pozostałą część dnia. Uff, ilość wolnego czasu w ciągu dnia dramatycznie spada. Dodajmy do tego jeszcze czas spędzony nie tylko na zakupach, ale również w kuchni – na przygotowanie zdrowych, świeżych potraw dla naszych domowników.

Co dziś na obiad? Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu!

Czy jest więc wyjście z tego problemu? Co zrobić by codziennie cieszyć się świeżymi, zdrowymi posiłkami dla całej rodziny, a jednocześnie nie spędzać czasu na zakupach oraz przygotowywaniem dań w kuchni. No i to odwieczne pytanie – co zrobić na obiad? Kto ma to wiedzieć?

Odpowiedzią na ten problem będzie oferta elbląskiej firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Szybko, zawsze świeżo, zdrowo i niezwykle smacznie – otrzymasz do swojego domu lub mieszkania zestaw gotowych, dietetycznych posiłków na cały dzień, dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą dietetycznego cateringu pudełkowego Mniam Mniam Fit na dowóz w Elblągu?

Przede wszystkim to marka premium – a to oznacza, że nie idzie na żadne kompromisy w przygotowywaniu naszych posiłków. Do ich tworzenia wykorzystywane są tylko najlepszej jakości, najświeższych produktów spożywczych – jesz tylko to co natura dała nam najlepszego.

Już nie martwisz się o zakupy, gotowanie w kuchni oraz wymyślanie kolejnych dań dla Twojej rodziny. Zamiast tego łatwo zamawiasz zdrowe, dietetyczne posiłki, które codziennie przywożone są do Twojego domu i masz więcej czasu na Wasze wspólne pasje i zainteresowanie.

Oto kilka kolejnych i ważnych argumentów przemawiających za zamówienie cateringu dietetycznego Mniam Mniam Fit w Elblągu.

Szybka dostawa

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny mieści się w Elblągu. To oznacza, że zamówione posiłki na dany dzień przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy zaczynają rozwozić posiłki już od godziny 1 w nocy, do godziny 8.00. Zawsze więc dostajecie świeże posiłki i chrupiące pieczywo.

Sprawdź, gdzie i jak dostarczamy dietetyczny catering pudełkowy w Elblągu.

https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Świeżość produktów

Dzięki temu, że Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu działa na miejscu, możemy kupować wszystkie potrzebne produkty spożywcze na bieżąco u lokalnych dostawców – są zawsze świeże i najwyższej jakości. O ich jakość dbają nie tylko nasi wykwalifikowani kucharze, ale również dietetyk i właściciele firmy. Tu nie ma mowy o żadnych kompromisach – ma być zdrowo, świeżo i smacznie. Potrzebne produkty zawsze kupujemy od lokalnych dostawców i producentów.

Konsultacje z dietetykiem – próbny zestaw

Zamawiając konkretne diety w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu nie musicie testować konkretnych rozwiązań na zasadzie metody prób i błędów. Nasz dietetyk zawsze służy pomocą i radą – udzieli odpowiednich konsultacji i pomoże wybrać odpowiednią dietę pudełkową dla każdego klienta.

Ponadto nie trzeba od razu zamawiać cateringu pudełkowego na dłuższy okres. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny można teraz zamówić posiłki na jeden dzień. Takie rozwiązanie pomoże „posmakować” i wypróbować naszą ofertę. Oferujemy takie jednodniowe rozwiązanie, ponieważ jesteśmy pewni, że nasze posiłki są nie tylko świeże, zdrowe, dietetyczne, ale przede wszystkim smaczne.

Własna kuchnia

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to nie tylko biuro do składania zamówień i zlecanie przygotowania posiłków firmie zewnętrznej. Kontrolujemy cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ posiadamy własną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię (w budynku Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu) więc mamy pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie finalnie do klienta. Takie możliwości zapewnia nam posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Doskonali kucharze

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to przede wszystkim doświadczony zespół kucharzy, którzy w swoim dorobku zawodowym mają pracę w renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Posiadanie tak doświadczonych kucharzy powoduje, że o naszym cateringu można mówić jako o restauracyjnym. Co to oznacza? Nie tylko nasze posiłki są zdrowe, świeże i dietetyczna, ale przede wszystkim smaczne. Nasze dania cechują się przygotowaniem i przyrządzaniem niczym nie odbiegające od dań zamawianych w najlepszych restauracjach.

Doświadczenie w żywieniu dzieci

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu powstał na bazie kuchni Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu niepublicznej placówki w kraju. Mały Europejczyk posiada dużą oraz doskonale wyposażoną kuchnię wraz ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami żywienia zbiorowego. To powoduje, że dzieci w przedszkolu i żłobku jedzą dania świeże, zdrowe i pyszne. Ta idea przyświeca nam również w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Posiadając długoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci – najbardziej wymagających klientów – możemy sprostać również każdemu kulinarnemu wyzwaniu.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com  

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów