Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 25 Marca 2022

Skarbonka Mniam Fit. Jesz smacznie, chudniesz i zbierasz punkty!

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Jeść codziennie zdrowe, smaczne potrawy, gubić zbędne kilogramy i jeszcze zyskiwać dodatkowe bonusy? Warto wykupić diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu i uruchomić opcję Skarbonka.

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu, która oferuje klientom szeroki wachlarz dań w formie pudełkowego cateringu na dowóz nie idzie na żadne kompromisy. Potrawy mają być smaczne, zdrowe, dietetyczne, przygotowane ze świeżych, najlepszych na rynku produktach. Szybko dostarczone do klientów w samochodach chłodniach.

Teraz Mniam Mniam Fit oferuje swoim klientom również niezwykle atrakcyjny program lojalnościowy.

Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Punkty pojawiają się w „skarbonce” klienta automatycznie za:

  • każde 50 zł wydane na zamówienie w panelu klienta to 50 punktów,
  • za samą rejestrację oraz zaznaczenie zgody na otrzymywanie korespondencji marketingowej to 1000 punktów,
  • za pojedynczą ocenę posiłku klient dostanie każdorazowo 10 punktów,
  • jeśli po zakończeniu zamówienia klient napisze swoją opinię o cateringu Mniam Mniam Fit, to również dostanie aż 100 punktów.

Co ważne, każde zebrane 1000 punktów zmienia się w 10 zł do wykorzystania na zakup zamówionych diet Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Punkty przydzielane są również za polecenie diet Mniam Mniam Fit. Za rekomendację znajomym oferty Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu - przekazując wygenerowany indywidualny kod – nowy klient otrzyma 10% zniżki na zamówienie diet. Bonusy otrzymuje również osoba, która przekazuje wygenerowany kod nowemu klientowi.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta – telefon: 504-972-293

Dlaczego warto więc postawić na ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.

O tym przeczytasz tu: Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu dostarcza diety samochodami-chłodniami 

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni.

Możesz zamówić nasz catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego w Elblągu na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Mniam Mniam Fit pudełkowy catering dietetyczny na dowóz. Przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych, zawsze świeże i zdrowe.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów