Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 24 Czerwca 2022

Zafunduj sobie wakacje…od kuchni. Zamów catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit

Mamy już końcówkę czerwca, co oznacza, że wiele osób wybrało się na urlop. Jeśli Ty jeszcze czekasz na swój wymarzony wyjazd, już teraz możesz poczuć „smak wakacji” od kuchni. Odpocznij od codziennej krzątaniny w kuchni, ciesz się piękną pogodą oraz pysznymi posiłkami, które codziennie zostaną dostarczone pod Twoje drzwi! Pomoże w tym firma Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu.

Im bliżej sezonu urlopowego, tym bardziej ogarnia nas poczucie zmęczenia oraz chęć dłuższego odpoczynku od codziennych zajęć. Jednak przed wieloma z nas jeszcze długie tygodnie codziennej rutyny, nim w końcu zaczniemy urlop.

Tymczasem już teraz, kiedy nadciąga lato i kusi nas piękna pogoda, zachęcająca do odpoczynku na świeżym powietrzu, możemy zrobić sobie „wakacje od kuchni” – czyli zapomnieć o codziennych zakupach, przyrządzaniu posiłków, stania w kuchni przy blatach roboczych.

Czas na wakacyjny, przedurlopowy wypoczynek już teraz!

Pomoże nam w tym Mniam Mniam Premium – pudełkowy catering dietetyczny w Elblągu, dzięki któremu kurier codziennie pod nasze drzwi przywiezie eleganckie pudełko ze smacznymi, świeżymi i zdrowymi posiłkami na cały dzień! Można więc zapomnieć o kuchni, przygotowywaniu posiłków, wymyślaniu nowych potraw i rozkoszować się piękną, letnią pogodą jeszcze przed urlopem. Zyskać wolny czas dla siebie!

Oferta Mniam Mniam Premium – pudełkowy catering dietetyczny w Elblągu to niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Nie musimy już myśleć, co zjemy w ciągu dnia. Nie będziemy zrywać się z rana, aby kupić świeże produkty i stać w kuchni, w pośpiechu, przygotowując sobie i rodzinie śniadania, obiady oraz kolacje. Teraz wszystko mamy już gotowe i dowiezione rano pod drzwi domu czy biura.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę Mniam Mniam Premium Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania samochodami-chłodniami jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw pod Twoje drzwi. Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.

Gwarancja jakości smaku posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni.

Nie wierzysz nam? Możesz zamówić nasz catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego w Elblągu na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://mniammniam.elblag.pl/

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu zamówicie szybko i łatwo tu:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Więcej informacji:

Telefon: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów