WIOSENNY rabat - 23% z kodem: MM23
Zamów dietę ze zniżką kod: MM23
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Maja 2023

Majowe rabaty na diety Mniam Fit. Zmień swoje życie właśnie teraz!

Zmiana sposobu odżywiania na zdrowszy i bardziej świadomy, to zmiana swojego stylu życia. Świadome odżywianie powoduje, że zwracamy większą uwagę na to co codziennie jemy oraz jakich składników odżywczych spożywane produkty nam dostarczają. W zmianie stylu życia pomogą nam majowe rabaty firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Tylko teraz, w maju, jeśli zamówicie jakąkolwiek dietę z oferty firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz, otrzymacie rabat w wysokości 12 procent. Warto więc właśnie w maju wypróbować najlepszy na rynku catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz marki Mniam Fit i odmienić swoje życie na lepsze.


Przeczytaj również: Na wiosenne przesilenie najlepsze będą dania dietetyczne Mniam Fit


Z Mniam Fit możecie stracić…tylko zbędne kilogramy!


Dzięki zmianie sposobu odżywiania się, na zdrowy i świadomy, zyskacie nie tylko poprawę zdrowia, urody, ale też Wasz organizm otrzyma dodatkową dawkę pozytywnej, tak potrzebnej wiosną energii. Odpowiednie odżywianie jest również nieocenione przy opóźnianiu procesów starzenia organizmu.


 

O tym więcej przeczytacie tu: Zdrowe odżywianie opóźnia procesy starzenia.


Postawcie więc na wiosnę na zmianę swojego stylu życia na zdrowszy i zyskajcie zdrowie, energię, młodość i witalność. Dzięki zamówieniu cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz Mniam Fit zyskacie również więcej wolnego czasu, ponieważ odpadnie Wam codziennie robienie zakupów i gotowanie posiłków w kuchni. To dodatkowy zysk dla Was dzięki ofercie Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz – przy okazji zaoszczędzicie też pieniądze, korzystając z majowych rabatów Mniam Fit.

Dlaczego warto wybrać diety Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne, zdrowe posiłki w formie pudełkowej. Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.


Szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. 

Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej Mniam Fit, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com    
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy catering Mniam Fit w PolsceMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -23%

kod: MM23

Zamów