Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 28 Grudnia 2023

Postanowienia noworoczne. Zbędne kilogramy pomoże zredukować Mniam Fit!

Nowy rok to czas, kiedy wielu z nas stawia sobie cele i plany na nadchodzące miesiące. Jednym z najpopularniejszych postanowień noworocznych jest zrzucenie nadwagi i poprawa kondycji fizycznej. Jednak nie zawsze jest łatwo się tego trzymać i osiągnąć zamierzone efekty. Dlatego Mniam Fit podpowiada jak skutecznie i zdrowo zgubić zbędne kilogramy, bez efektu jo-jo i rezygnacji z ulubionych potraw.

Mniam Fit – najlepszy na rynku catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz przygotował dla klientów niezwykle atrakcyjną ofertę. Tylko teraz, na przełomie starego i nowego roku wykorzystaj rabat w wysokości 25%, zrealizuj swoje noworoczne postanowienia i zadbaj o siebie.

Nie odkładaj swojego zdrowia „na później. W trakcie składania zamówienia wpisz kod: NR24 i odbierz swoją zniżkę. 
 

Swoje zamówienie możesz złożyć szybko tu:  Zamów Mniam FitZacznij od ustalenia realistycznego celu

Nie ma sensu obiecywać sobie, że schudniesz 10 kg w miesiąc albo że zmieścisz się w sukienkę z liceum. Takie postanowienia są zbyt ambitne i niezgodne z zasadami zdrowego odchudzania. Zamiast tego, wyznacz sobie cel, który jest osiągalny i mierzalny, np. 0,5-1 kg na tydzień albo 4-5 cm w obwodzie talii. Pamiętaj, że im wolniej tracisz wagę, tym większa szansa, że nie wróci ona po zakończeniu diety.
 

Zadbaj o zbilansowaną dietę

Nie ma jednej cudownej diety, która sprawi, że schudniesz bez wysiłku i głodu. Każdy organizm jest inny i potrzebuje indywidualnego dostosowania jadłospisu do swoich potrzeb i preferencji. Nie chodzi o to, żeby się głodzić albo rezygnować z wszystkich produktów, które lubisz. Chodzi o to, żeby jeść mniej, ale częściej, unikać przetworzonej żywności i pustych kalorii (np. słodyczy, napojów gazowanych, alkoholu), a za to spożywać więcej warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów, chudego mięsa, ryb i nabiału. Pij też dużo wody i zielonej herbaty, która wspomaga spalanie tłuszczu.
 

Wprowadź aktywność fizyczną do swojego życia

Dieta to nie wszystko. Aby skutecznie zgubić zbędne kilogramy, musisz też zadbać o ruch. Nie musisz od razu zapisywać się na siłownię albo biegać maratonów. Wystarczy, że znajdziesz jakąś formę aktywności fizycznej, która Ci się podoba i pasuje do Twojego trybu życia. Może to być spacer, rower, basen, taniec, joga albo cokolwiek innego. Ważne jest, żebyś robił to regularnie, przynajmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut. Pamiętaj też o rozgrzewce przed treningiem i rozciąganiu po nim.
 

Bądź konsekwentny i cierpliwy

Nie spodziewaj się natychmiastowych rezultatów. Odchudzanie to proces długotrwały i wymagający dyscypliny. Nie poddawaj się po pierwszych trudnościach albo małych wpadkach. Nie karz sobie za to, że zjadłeś kawałek ciasta albo opuściłeś trening. Ważne jest, żebyś wracał na właściwy tor i nie tracił motywacji. Nagradzaj się za każdy osiągnięty etap i ciesz się ze swoich postępów. Pamiętaj też o wsparciu bliskich osób albo innych osób z podobnym problemem. Razem łatwiej jest się zmobilizować i pokonać przeszkody.

Podsumowując, aby skutecznie i zdrowo zgubić zbędne kilogramy, musisz połączyć zbilansowaną dietę z regularną aktywnością fizyczną, ustalić realistyczny cel, być konsekwentny i cierpliwy oraz dbać o swoje samopoczucie. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na sukces, ale są sprawdzone zasady, którymi warto się kierować. Życzymy Ci powodzenia i satysfakcji z osiągniętych efektów!

Jeśli Twoim celem w nowym roku jest redukcja zbędnych kilogramów, poprawa swojego zdrowia, pozyskania dawki energii na cały dzień lub po prostu wygospodarowania więcej czasu wolnego zamiast spędzać czas w kuchni – pomoże w tym catering dietetyczny, pudełkowy Mniam Fit.


Poznaj diety Mniam Fit: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam


Przeczytaj również:  Przed zabawą sylwestrową. Jak dieta pomaga w odchudzaniu?
 

Dlaczego warto wybrać diety pudełkowe Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w formie pudełkowej. Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Nasi kurierzy dowożą do klientów zamówione dania – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej Mniam Fit, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.
 

Przeczytaj również:  Co warto wiedzieć o diecie ketogenicznej?


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com    Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy catering Mniam Fit w Polsce


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów